7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Joel Anders Eriksson

Årsinkomst: Kolla Joels lön anonymt

Personnummer: 19871116- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 16 november 1987

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 13 juli

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Joel Anders Eriksson

Förnamn: Joel Anders

Tilltalsnamn: Joel

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-08-04

Gatuadress: Boglösa 18

Postnummer: 745 97

Postort: Enköping

Församling: Boglösa församling (038111)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Joel

Joel Eriksson är en 38 årig man bosatt i Enköping kommun. Han bor i en villa på 35 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 324 dagar sedan 4 augusti 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Joel

Informationen om Joel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Joel Eriksson?

Vad tjänar Joel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Joels
Kreditstatus?

Nyfiken på Joels Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Boglösa 18

Latitud: 59.597439   |   Longitud: 17.186478

Registrerat på adressen


Boglösa 18
745 97 Enköping

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Klastorp Bygg Status Aktiv
Ansvarig Joel Anders Eriksson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Joel Anders Eriksson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-02-16 (16 år) Ägare Frida Öberg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-02-16 (16 år) Frida Öberg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Joel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Joel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Joels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 35 kvm

Byggår: 1700

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Klastorp Bygg Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Joel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 220 dagar)

Födelsedag

16 november (en måndag om 145 dagar)

Födelsedatum

1987-11-16 (en måndag för 14 100 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 145 dagar (en tisdag)

Joel Eriksson är en 38 årig man bosatt i Enköping kommun. Han bor i en villa på 35 kvm . Där har han bott i sammanlagt 15 år och 324 dagar sedan 4 augusti 2010. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Joels bostadsområde, på postnummer 745 97, har 4,55 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 412 663 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Joels ingår. Joels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Joel bor tillsammans med en 38 årig kvinna vid namn Frida Öberg. Hon registrerades på adressen den 4 augusti 2010, och har bott där totalt 15 år och 324 dagar. De har också en hund i bostaden som Joel inte är ägare till. Han är inte gift.

Vill du fira Joels födelsedag ska du gratulera honom om 145 dagar då han fyller 39 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 19 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 40 år om 1 år och 145 dagar (en tisdag).

Namnet Joel är 'Hebreiskt namn med bet. ’Jahve är Gud’'.

Joel har 1 bolagsengagemang ( Klastorp Bygg ).

De tre mest eftersökta Joel i Sverige det senaste kvartalet är Joel Hellermark i Stockholm, Joel Halldorf i Bestorp och Joel Henriksson Alme i Johanneshov.

Informationen om Joel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Joel Eriksson