7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Matthias Weinberg
Årsinkomst: Kolla Matthias lön anonymt
Personnummer: 19871118-
Ålder: 38 år
Födelsedag: 18 november 1987
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Matthias Weinberg
Förnamn: Matthias
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Weinberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-20
Gatuadress: Bye 739
Postnummer: 861 95
Postort: Söråker
Distrikt: Hässjö
Församling: Hässjö församling (226203)
Kommun: Timrå (2262)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Matthias Weinberg är 38 år gammal och bor på Bye 739 i Söråker. Hans bostad är en villa på 52 kvm . Där har han bott i 1 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 20 mars 2025. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bye 739
Registrerat på adressen
861 95 Söråker
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Matthias kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Matthias hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Matthias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 52 kvm
Byggår: 1946
Bolagsengagemang | 0 st
Matthias har inga bolagsengagemang
Mer om Matthias
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
38 år (och 227 dagar)
Födelsedag
18 november (en onsdag om 138 dagar)
Födelsedatum
1987-11-18 (en onsdag för 14 107 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 1 år och 138 dagar (en torsdag)
Matthias Weinberg är 38 år gammal och bor på Bye 739 i Söråker. Hans bostad är en villa på 52 kvm . Där har han bott i 1 år och 105 dagar sedan han flyttade in den 20 mars 2025. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 861 95, som är Matthias bostadsområde, är medelinkomsten 378 233 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,47 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Timrå där Matthias ingår. Matthias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 49.
Matthias bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Matthias är inte gift.
Matthias har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 138 dagar då han fyller 39 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 1 år och 138 dagar (en torsdag).
Matthias har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Matthias i Sverige Matthias Öhling i Eskilstuna, Matthias Ekström i Uppsala och Matthias Kettelhoit i Kungsbacka.
Informationen om Matthias kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Matthias Weinberg
Var bor Matthias?
Hur gammal är Matthias?
Matthias Weinberg är 38 år gammal och föddes den 18 november 1987. Han fyller 39 år den 18 november.
Har Matthias några bolagsengagemang?
Matthias har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Matthias några fordon?
Är Matthias gift?
Matthias är inte gift.
Vilket telefonnummer har Matthias?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Matthias.
Vilket stjärntecken har Matthias?
Matthias har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Matthias folkbokförd?
Matthias Weinberg är folkbokförd i Timrå kommun.
Vilket län tillhör Matthias?
Matthias Weinberg tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Matthias?
Matthias Weinberg tillhör Hässjö församling.