7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Saif Khalil

Årsinkomst: Kolla Saifs lön anonymt

Personnummer: 19871230- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 30 december 1987

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Saif Khalil

Förnamn: Saif

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Khalil

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-07-24

Gatuadress: Myrstuguvägen 45 lgh 0902

Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 2 från vänster

Postnummer: 143 32

Postort: Vårby

Distrikt: Huddinge Sankt Mikael

Församling: S:t Mikaels församling (012603)

Kommun: Huddinge (0126)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Saif Khalil är en man på 38 år som bor på Myrstuguvägen 45 lgh 0902 i Vårby. Där har han bott i 5 år och 357 dagar sedan han flyttade in den 24 juli 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Saif Khalil?

Vad tjänar Saif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Saifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Saifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Myrstuguvägen 45 lgh 0902

Latitud: 59.245295   |   Longitud: 17.879843

Registrerat på adressen


Myrstuguvägen 45 lgh 0902
143 32 Vårby

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Hamid, Asraa Kadhem Status Aktiv
Ansvarig Asraa Kadhem Hamid (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Asraa Kadhem Hamid (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Saif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Saif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Saif har inga bolagsengagemang


Mer om Saif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 198 dagar)

Födelsedag

30 december (en onsdag om 167 dagar)

Födelsedatum

1987-12-30 (en onsdag för 14 078 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 167 dagar (en torsdag)

Saif Khalil är en man på 38 år som bor på Myrstuguvägen 45 lgh 0902 i Vårby. Där har han bott i 5 år och 357 dagar sedan han flyttade in den 24 juli 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Saifs postnummer, 143 32, är medelinkomsten 314 354 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,73 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Saif och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Saif ingår. Saifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 229.

Saif bor tillsammans med Asraa Kadhem Hamid. Hon är en 29 årig kvinna som flyttade in den 15 juli 2020 och har bott där totalt 6 år och 1 dag. Han är inte gift.

På Saifs nästa födelsedag fyller han 39 år. Den inträffar om 167 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 1 år och 167 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Saif har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Saif i Sverige Saif Al-Sammarraie i Jordbro, Saif Kassem i Stockholm och Saif Sabea i Kista.

Informationen om Saif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Saif Khalil