7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Shaheed Hussein Islam Islam

Årsinkomst: Kolla Shaheeds lön anonymt

Personnummer: 19880101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 1 januari 1988

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Shaheed Hussein Islam Islam

Förnamn: Shaheed Hussein Islam

Tilltalsnamn: Shaheed

Efternamn: Islam

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-01

Gatuadress: Fullriggarvägen 19 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 865 32

Postort: Alnö

Distrikt: Alnö

Församling: Alnö församling (228104)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Shaheed

Shaheed Islam är 38 år och bosatt på Fullriggarvägen 19 lgh 1002 i Alnö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 1 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Shaheed

Informationen om Shaheed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Shaheed Islam?

Vad tjänar Shaheed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Shaheeds
Kreditstatus?

Nyfiken på Shaheeds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fullriggarvägen 19 lgh 1002

Latitud: 62.423302   |   Longitud: 17.426567

Registrerat på adressen


Fullriggarvägen 19 lgh 1002
865 32 Alnö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Shaheed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Shaheed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Shaheeds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 74 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Shaheed har inga bolagsengagemang


Mer om Shaheed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 178 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 187 dagar)

Födelsedatum

1988-01-01 (en fredag för 14 058 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 187 dagar (en lördag)

Shaheed Islam är 38 år och bosatt på Fullriggarvägen 19 lgh 1002 i Alnö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i 1 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 865 32, är medelinkomsten 379 298 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,45 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Shaheed ingår. Shaheeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 210.

Shaheed bor tillsammans med Harzheen Ramadhan Islam Islam. Hon har bott på Fullriggarvägen 19 lgh 1002 i totalt 1 år och 119 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 mars 2025. Han är gift med Harzheen Ramadhan Islam Islam .

Shaheed fyller 39 år om 187 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 1 år och 187 dagar (en lördag).

Shaheed har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shaheed i Sverige Shaheed Abdalkader i Helsingborg, Shaheed Islam i Alnö och Shaheed Nazari i Örebro.

Informationen om Shaheed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Shaheed Islam