7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Lama Alnachawati

Årsinkomst: Kolla Lamas lön anonymt

Personnummer: 19880110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 10 januari 1988

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lama Alnachawati

Förnamn: Lama

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alnachawati

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-12-09

Gatuadress: Censorsgatan 6 D lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 215 50

Postort: Malmö

Distrikt: Fosie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lama Alnachawati är en kvinna på 38 år som bor på Censorsgatan 6 D lgh 1201 i Malmö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 10 år och 213 dagar sedan hon flyttade in den 9 december 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lama Alnachawati?

Vad tjänar Lama?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lamas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lamas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Censorsgatan 6 D lgh 1201

Latitud: 55.568677   |   Longitud: 13.023712

Registrerat på adressen


Censorsgatan 6 D lgh 1201
215 50 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lama kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lama hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lamas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lama har inga bolagsengagemang


Mer om Lama


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 181 dagar)

Födelsedag

10 januari (en söndag om 184 dagar)

Födelsedatum

1988-01-10 (en söndag för 14 061 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 184 dagar (en måndag)

Lama Alnachawati är en kvinna på 38 år som bor på Censorsgatan 6 D lgh 1201 i Malmö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Där har hon bott i 10 år och 213 dagar sedan hon flyttade in den 9 december 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lamas postnummer, 215 50, är medelinkomsten 170 490 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 15,57 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lama och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Lama ingår. Lamas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Lama bor tillsammans med Fuad Bayrakdar. Han är en 37 årig man som flyttade in den 9 december 2015 och har bott där totalt 10 år och 213 dagar. Hon är gift med Fuad Bayrakdar .

På Lamas nästa födelsedag fyller hon 39 år. Den inträffar om 184 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 1 år och 184 dagar (en måndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Lama har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lama i Sverige Lama Mohammed i Malmö, Lama Alashal i Gråbo och Lama Massad i Laholm.

Informationen om Lama kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lama Alnachawati