7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Lars Henrik Lantz

Årsinkomst: Kolla Henriks lön anonymt

Personnummer: 19880110- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 10 januari 1988

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 januari

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lars Henrik Lantz

Förnamn: Lars Henrik

Tilltalsnamn: Henrik

Efternamn: Lantz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2012-11-30

Gatuadress: Södergatan 2

Postnummer: 774 35

Postort: Avesta

Distrikt: Grytnäs

Församling: Grytnäs församling (208406)

Kommun: Avesta (2084)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henrik

Henrik Lantz är en man på 38 år som bor på Södergatan 2 i Avesta. Henriks bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 13 år och 221 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Henrik

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henrik Lantz?

Vad tjänar Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södergatan 2

Latitud: 60.162795   |   Longitud: 16.135806

Registrerat på adressen


Södergatan 2
774 35 Avesta

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Ditt Badrum i Avesta AB Status Aktiv
Ansvarig Lars Henrik Lantz (Ordförande) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lars Henrik Lantz (Ordförande) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 104 kvm

Byggår: 1942

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ditt Badrum i Avesta AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 6,9 Vinst (MSEK) 0,4
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 25-50% 2025 6,9 0,4

Mer om Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 180 dagar)

Födelsedag

10 januari (en söndag om 185 dagar)

Födelsedatum

1988-01-10 (en söndag för 14 060 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 185 dagar (en måndag)

Henrik Lantz är en man på 38 år som bor på Södergatan 2 i Avesta. Henriks bostad är en villa på 104 kvm . Där har han bott i 13 år och 221 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Henriks postnummer, 774 35, är medelinkomsten 413 203 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,56 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Henrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Avesta där Henrik ingår. Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Henrik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Henriks nästa födelsedag fyller han 39 år. Den inträffar om 185 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 1 år och 185 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 194 dagar.

Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.

Henrik har 1 bolagsengagemang ( Ditt Badrum i Avesta AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Henrik Dahlin i Örebro och Henrik Fransson i Borås.

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henrik Lantz