7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-05

Wella Benedicto Cabangon

Årsinkomst: Kolla Wellas lön anonymt

Personnummer: 19880113- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 13 januari 1988

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Telefon: 070-7389339

Namnregistrering

Personnamn: Wella Benedicto Cabangon

Förnamn: Wella

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Benedicto Cabangon

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-31

Gatuadress: Ginstvägen 3

Postnummer: 197 34

Postort: Bro

Distrikt: Bro

Församling: Bro församling (013901)

Kommun: Upplands-Bro (0139)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Wella Benedicto Cabangon är en 38 årig kvinna och bosatt på Ginstvägen 3 i Bro. Hennes bostad är en villa på 111 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 5 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Wella Benedicto Cabangon?

Vad tjänar Wella?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Wellas
Kreditstatus?

Nyfiken på Wellas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ginstvägen 3

Latitud: 59.520071   |   Longitud: 17.660496

Registrerat på adressen


Ginstvägen 3
197 34 Bro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Wella kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Wella hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Wellas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 111 kvm

Byggår: 1984

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Wella har inga bolagsengagemang


Mer om Wella


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 235 dagar)

Födelsedag

13 januari (en onsdag om 130 dagar)

Födelsedatum

1988-01-13 (en onsdag för 14 115 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 130 dagar (en torsdag)

Wella Benedicto Cabangon är en 38 årig kvinna och bosatt på Ginstvägen 3 i Bro. Hennes bostad är en villa på 111 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 augusti 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 5 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Wellas bostadsområde, på postnummer 197 34, är 364 883 kr per år och 3,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands-Bro där Wellas ingår. Wellas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.

Förutom Wella bor också Daniel Svensson på adressen. Där har han bott i 2 år och 5 dagar sedan han först registrerades där den 31 augusti 2024. Wella är inte gift.

Wellas nästa födelsedag är om 130 dagar då hon fyller 39 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 118 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 1 år och 130 dagar (en torsdag).

Wella har inga bolagsengagemang.

Informationen om Wella kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Telefonnummer

070-7389339

Andra möjliga format

Läs merMinska

0046707389339 +46707389339 +4670-7389339 +4670-738 93 39 0707389339 070-7389339 070-738 93 39 070 738 93 39 070 7389339

Vanliga frågor om Wella Benedicto Cabangon