7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Per Anton Runesson
Årsinkomst: Kolla Per Antons lön anonymt
Personnummer: 19880206-
Ålder: 38 år
Födelsedag: 6 februari 1988
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 augusti
Stjärntecken: Vattumannen
Telefon: 072-2005435
Namnregistrering
Personnamn: Per Anton Runesson
Förnamn: Per Anton
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Runesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-05-29
Gatuadress: Kallforsvägen 7 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 124 32
Postort: Bandhagen
Distrikt: Vantör
Församling: Vantörs församling (018023)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Per Anton Runesson är en 38 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i sammanlagt 3 år och 33 dagar sedan 29 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kallforsvägen 7 lgh 1001
Registrerat på adressen
124 32 Bandhagen
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per Anton kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per Anton hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Per Antons bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 74 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1953
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Per Anton
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
38 år (och 145 dagar)
Födelsedag
06 februari (en lördag om 220 dagar)
Födelsedatum
1988-02-06 (en lördag för 14 025 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 1 år och 220 dagar (en söndag)
Per Anton Runesson är en 38 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 74 kvm . Där har han bott i sammanlagt 3 år och 33 dagar sedan 29 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Per Antons bostadsområde, på postnummer 124 32, har 3,46 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 467 683 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Per Antons ingår. Per Antons lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 154.
Per Anton bor tillsammans med en 38 årig kvinna vid namn Runa Björnsdóttir. Hon registrerades på adressen den 29 maj 2023, och har bott där totalt 3 år och 33 dagar. Han är gift med Runa Björnsdóttir .
Vill du fira Per Antons födelsedag ska du gratulera honom om 220 dagar då han fyller 39 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 31 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 40 år om 1 år och 220 dagar (en söndag).
Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.
Per Anton har 1 bolagsengagemang (
HSB Bostadsrättsförening Bandhagen i Stockholm
).
De tre mest eftersökta Per Anton i Sverige det senaste kvartalet är Anton Palfi Osika i Stockholm, Per Gessle i Halmstad och Per Elofsson i Röbäck.
Informationen om Per Anton kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
072-2005435
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046722005435 +46722005435 +4672-2005435 +4672-200 54 35 0722005435 072-2005435 072-200 54 35 072 200 54 35 072 2005435
Vanliga frågor om Per Anton Runesson
Var bor Per Anton?
Hur gammal är Per Anton?
Per Anton Runesson är 38 år gammal och föddes den 6 februari 1988. Han fyller 39 år den 6 februari.
Har Per Anton några bolagsengagemang?
Per Anton har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat HSB Bostadsrättsförening Bandhagen i Stockholm . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Per Anton några fordon?
Är Per Anton gift?
Per Anton är gift med Runa Björnsdóttir.
Vilket telefonnummer har Per Anton?
Det telefonnummer som finns registrerat för Per Anton är 072-2005435.
Vilket stjärntecken har Per Anton?
Per Anton har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Per Anton folkbokförd?
Per Anton Runesson är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Per Anton?
Per Anton Runesson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Per Anton?
Per Anton Runesson tillhör Vantörs församling.