7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Kalinar Al-Koja

Årsinkomst: Kolla Kalinars lön anonymt

Personnummer: 19880220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 20 februari 1988

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Kalinar Al-Koja

Förnamn: Kalinar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al-Koja

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-12-01

Gatuadress: Rektangelvägen 1

Postnummer: 245 35

Postort: Staffanstorp

Distrikt: Staffanstorp

Församling: S:t Staffans församling (123013)

Kommun: Staffanstorp (1230)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kalinar Al-Koja är en kvinna på 38 år som bor på Rektangelvägen 1 i Staffanstorp. bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 16 år och 212 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kalinar Al-Koja?

Vad tjänar Kalinar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kalinars
Kreditstatus?

Nyfiken på Kalinars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rektangelvägen 1

Latitud: 55.651190   |   Longitud: 13.201502

Registrerat på adressen


Rektangelvägen 1
245 35 Staffanstorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kalinar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kalinar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kalinars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 160 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kalinar har inga bolagsengagemang


Mer om Kalinar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 131 dagar)

Födelsedag

20 februari (en lördag om 234 dagar)

Födelsedatum

1988-02-20 (en lördag för 14 011 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 234 dagar (en söndag)

Kalinar Al-Koja är en kvinna på 38 år som bor på Rektangelvägen 1 i Staffanstorp. bostad är en villa på 160 kvm . Där har hon bott i 16 år och 212 dagar sedan hon flyttade in den 1 december 2009. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Kalinars postnummer, 245 35, är medelinkomsten 393 112 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,47 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kalinar och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Kalinar ingår. Kalinars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Kalinar bor tillsammans med 5 personer: Daristan Rasho , Nashwan Mirza , Dilba Mirza , Hilda Mirza , Serwar Merza Kojak . Hon är gift med Rwaid Jundy.

På Kalinars nästa födelsedag fyller hon 39 år. Den inträffar om 234 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 1 år och 234 dagar (en söndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Kalinar har inga bolagsengagemang.

Informationen om Kalinar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kalinar Al-Koja