7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Gökhan Orhan

Årsinkomst: Kolla Gökhans lön anonymt

Personnummer: 19880420- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 20 april 1988

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Gökhan Orhan

Förnamn: Gökhan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Orhan

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-03-15

Gatuadress: Lundiusgatan 22

Postnummer: 212 36

Postort: Malmö

Distrikt: Södra Sallerup

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Gökhan Orhan är en man på 38 år som bor på Lundiusgatan 22 i Malmö. bostad är en villa på 118 kvm . Där har han bott i 5 år och 113 dagar sedan han flyttade in den 15 mars 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Gökhan Orhan?

Vad tjänar Gökhan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Gökhans
Kreditstatus?

Nyfiken på Gökhans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lundiusgatan 22

Latitud: 55.590516   |   Longitud: 13.103481

Registrerat på adressen


Lundiusgatan 22
212 36 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Gökhan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Gökhan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Gökhans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 118 kvm

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Gökhan har inga bolagsengagemang


Mer om Gökhan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 77 dagar)

Födelsedag

20 april (en tisdag om 288 dagar)

Födelsedatum

1988-04-20 (en onsdag för 13 956 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 289 dagar (en torsdag)

Gökhan Orhan är en man på 38 år som bor på Lundiusgatan 22 i Malmö. bostad är en villa på 118 kvm . Där har han bott i 5 år och 113 dagar sedan han flyttade in den 15 mars 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Gökhans postnummer, 212 36, är medelinkomsten 405 332 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,44 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Gökhan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Gökhan ingår. Gökhans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 212.

Gökhan bor tillsammans med Edita Orhan. Hon är en 36 årig kvinna som flyttade in den 15 mars 2021 och har bott där totalt 5 år och 113 dagar. Han är gift med Edita Orhan .

På Gökhans nästa födelsedag fyller han 39 år. Den inträffar om 288 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 1 år och 289 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Gökhan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gökhan i Sverige Gökhan Özkan i Mölndal, Gökhan Ünsal i Kista och Gökhan Yasar i Norsborg.

Informationen om Gökhan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Gökhan Orhan