7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Sanna Matilda Carina Karlsson

Årsinkomst: Kolla Sannas lön anonymt

Personnummer: 19880613- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 13 juni 1988

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 11 augusti

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sanna Matilda Carina Karlsson

Förnamn: Sanna Matilda Carina

Tilltalsnamn: Sanna

Efternamn: Karlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-06-08

Gatuadress: Odensjö Källargård 1

Postnummer: 342 55

Postort: Grimslöv

Distrikt: Skatelöv

Församling: Skatelövs församling (076410)

Kommun: Alvesta (0764)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sanna

Sanna Karlsson är en 38 årig kvinna och bosatt på Odensjö Källargård 1 i Grimslöv. Hennes bostad är ett lantbruk på 110 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 juni 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 47 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sanna

Informationen om Sanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sanna Karlsson?

Vad tjänar Sanna?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sannas
Kreditstatus?

Nyfiken på Sannas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Odensjö Källargård 1

Latitud: 56.762621   |   Longitud: 14.614989

Registrerat på adressen


Odensjö Källargård 1
342 55 Grimslöv

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Karlsson, Johan Status Aktiv
Ansvarig Johan Pär Gustaf Karlsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Johan Pär Gustaf Karlsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-09-23 (6 år) Ägare Sanna Karlsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-09-23 (6 år) Sanna Karlsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sanna kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sanna hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sannas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Lennart Gustafsson Projekt & Design AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,5 Vinst (MSEK) 0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 0,5 0,3

Mer om Sanna


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 42 dagar)

Födelsedag

13 juni (en söndag om 323 dagar)

Födelsedatum

1988-06-13 (en måndag för 13 921 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 324 dagar (en tisdag)

Sanna Karlsson är en 38 årig kvinna och bosatt på Odensjö Källargård 1 i Grimslöv. Hennes bostad är ett lantbruk på 110 kvm . Hon flyttade in på adressen den 8 juni 2018 och har sammanlagt bott där i 8 år och 47 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sannas bostadsområde, på postnummer 342 55, är 387 005 kr per år och 2,74 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Sannas ingår. Sannas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 40.

Förutom Sanna bor också Johan Karlsson på adressen. Där har han bott i 7 år och 231 dagar sedan han först registrerades där den 6 december 2018. På adressen finns också en hund registrerad som Sanna är ägare till. Sanna är gift med Johan Karlsson .

Sannas nästa födelsedag är om 323 dagar då hon fyller 39 år. Hennes namnsdag är om 17 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 1 år och 324 dagar (en tisdag).

Sanna har 1 bolagsengagemang ( Lennart Gustafsson Projekt & Design AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sanna i Sverige Sanna Nielsen i Tyresö, Sanna Alvi i Göteborg och Sanna Bjelke i Nässjö.

Informationen om Sanna kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sanna Karlsson