7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Esmaeil Bamshad

Årsinkomst: Kolla Esmaeils lön anonymt

Personnummer: 19880719- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 19 juli 1988

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Esmaeil Bamshad

Förnamn: Esmaeil

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bamshad

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-03-27

Gatuadress: Lugnets väg 3

Postnummer: 186 34

Postort: Vallentuna

Distrikt: Vallentuna

Församling: Vallentuna församling (011501)

Kommun: Vallentuna (0115)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Esmaeil Bamshad är en man på 37 år som bor på Lugnets väg 3 i Vallentuna. bostad är ett kedjehus på 121 kvm . Där har han bott i 3 år och 82 dagar sedan han flyttade in den 27 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Esmaeil Bamshad?

Vad tjänar Esmaeil?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Esmaeils
Kreditstatus?

Nyfiken på Esmaeils Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lugnets väg 3

Latitud: 59.541634   |   Longitud: 18.066242

Registrerat på adressen


Lugnets väg 3
186 34 Vallentuna

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Nordisk bygg & Elentreprenad AB Status Aktiv
Ansvarig Esmaeil Bamshad (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Esmaeil Bamshad (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Esmaeil kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Esmaeil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Esmaeils bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 121 kvm

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Nordisk bygg & Elentreprenad AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 0,1 0
EB Bygg Stockholm Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Esmaeil


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 333 dagar)

Födelsedag

19 juli (en söndag om 32 dagar)

Födelsedatum

1988-07-19 (en tisdag för 13 847 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 32 dagar (en onsdag)

Esmaeil Bamshad är en man på 37 år som bor på Lugnets väg 3 i Vallentuna. bostad är ett kedjehus på 121 kvm . Där har han bott i 3 år och 82 dagar sedan han flyttade in den 27 mars 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Esmaeils postnummer, 186 34, är medelinkomsten 439 505 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,54 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Esmaeil och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vallentuna där Esmaeil ingår. Esmaeils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Esmaeil bor tillsammans med 2 personer: Mahdokht Vatan , Natalia Smirnova . Han är gift med Mahdokht Vatan .

På Esmaeils nästa födelsedag fyller han 38 år. Den inträffar om 32 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 32 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 198 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Esmaeil har 2 bolagsengagemang ( Nordisk bygg & Elentreprenad AB och EB Bygg Stockholm ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Esmaeil i Sverige Esmaeil Eskafi i Sollentuna, Esmaeil Ali Mohammadi i Spånga och Esmaeil Mehrsheikh Mohammadi i Göteborg.

Informationen om Esmaeil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Esmaeil Bamshad