7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Ahmad Sabih Jaber

Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt

Personnummer: 19880722- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 22 juli 1988

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Ahmad Sabih Jaber

Förnamn: Ahmad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sabih Jaber

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-11-18

Gatuadress: Lillekärr Södra 110 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 425 31

Postort: Hisings Kärra

Distrikt: Säve

Församling: Tuve-Säve församling (148031)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ahmad Sabih Jaber är 37 år och bosatt på Lillekärr Södra 110 lgh 1101 i Hisings Kärra. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 6 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 18 november 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ahmad Sabih Jaber?

Vad tjänar Ahmad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ahmads
Kreditstatus?

Nyfiken på Ahmads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lillekärr Södra 110 lgh 1101

Latitud: 57.790081   |   Longitud: 11.989716

Registrerat på adressen


Lillekärr Södra 110 lgh 1101
425 31 Hisings Kärra

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Sabih Jaber, Ahmad Status Aktiv
Ansvarig Ahmad Sabih Jaber (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Ahmad Sabih Jaber (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ahmad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ahmads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Sabih Jaber, Ahmad Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Ahmad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 362 dagar)

Födelsedag

22 juli (en onsdag om 3 dagar)

Födelsedatum

1988-07-22 (en fredag för 13 876 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 3 dagar (en lördag)

Ahmad Sabih Jaber är 37 år och bosatt på Lillekärr Södra 110 lgh 1101 i Hisings Kärra. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 6 år och 243 dagar sedan han flyttade in den 18 november 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 425 31, är medelinkomsten 359 424 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,77 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ahmad ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 362.

Ahmad bor tillsammans med Wurood Altashat. Hon har bott på Lillekärr Södra 110 lgh 1101 i totalt 7 år och 102 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 8 april 2019. Han är gift med Wurood Altashat .

Ahmad fyller 38 år om 3 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 2 år och 3 dagar (en lördag).

Ahmad har 1 bolagsengagemang ( Sabih Jaber, Ahmad ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Sollentuna och Ahmad Muhanna i Umeå.

Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ahmad Sabih Jaber