7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Saif-Tholfakar Alhulaichi
Årsinkomst: Kolla Saif-Tholfakars lön anonymt
Personnummer: 19880731-
Ålder: 37 år
Födelsedag: 31 juli 1988
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Saif-Tholfakar Alhulaichi
Förnamn: Saif-Tholfakar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alhulaichi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-03-01
Gatuadress: Vitemöllegatan 13 B lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 214 42
Postort: Malmö
Distrikt: Sofielund
Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Saif-Tholfakar Alhulaichi är 37 år och bosatt på Vitemöllegatan 13 B lgh 1101 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har han bott i 6 år och 150 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vitemöllegatan 13 B lgh 1101
Registrerat på adressen
214 42 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Saif-Tholfakar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Saif-Tholfakar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Saif-Tholfakars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 56 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1956
Bolagsengagemang | 0 st
Saif-Tholfakar har inga bolagsengagemang
Mer om Saif-Tholfakar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
37 år (och 363 dagar)
Födelsedag
31 juli (en fredag om 2 dagar)
Födelsedatum
1988-07-31 (en söndag för 13 877 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 2 år och 2 dagar (en måndag)
Saif-Tholfakar Alhulaichi är 37 år och bosatt på Vitemöllegatan 13 B lgh 1101 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har han bott i 6 år och 150 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 214 42, är medelinkomsten 263 352 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,95 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Saif-Tholfakar ingår. Saif-Tholfakars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 362.
Saif-Tholfakar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Saif-Tholfakar fyller 38 år om 2 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 2 år och 2 dagar (en måndag).
Saif-Tholfakar har inga bolagsengagemang.
Informationen om Saif-Tholfakar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Saif-Tholfakar Alhulaichi
Var bor Saif-Tholfakar?
Hur gammal är Saif-Tholfakar?
Saif-Tholfakar Alhulaichi är 37 år gammal och föddes den 31 juli 1988. Han fyller 38 år den 31 juli.
Har Saif-Tholfakar några bolagsengagemang?
Saif-Tholfakar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Saif-Tholfakar några fordon?
Är Saif-Tholfakar gift?
Saif-Tholfakar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Saif-Tholfakar?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Saif-Tholfakar.
Vilket stjärntecken har Saif-Tholfakar?
Saif-Tholfakar har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Saif-Tholfakar folkbokförd?
Saif-Tholfakar Alhulaichi är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Saif-Tholfakar?
Saif-Tholfakar Alhulaichi tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Saif-Tholfakar?
Saif-Tholfakar Alhulaichi tillhör Malmö S:t Johannes församling.