7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-20
Majd Jalal Jirjes Al-Dabbagh
Årsinkomst: Kolla Majds lön anonymt
Personnummer: 19881003-
Ålder: 37 år
Födelsedag: 3 oktober 1988
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Majd Jalal Jirjes Al-Dabbagh
Förnamn: Majd Jalal Jirjes
Tilltalsnamn: Majd
Efternamn: Al-Dabbagh
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-03-01
Gatuadress: Grytstigen 124
Postnummer: 147 52
Postort: Tumba
Distrikt: Tumba
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Majd
Majd Al-Dabbagh är en 37 årig man och bosatt på Grytstigen 124 i Tumba. Hans bostad är ett radhus på 92 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 141 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Majd
Informationen om Majd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Grytstigen 124
Registrerat på adressen
147 52 Tumba
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Majd kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Majd hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Majds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 92 kvm
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Majd har inga bolagsengagemang
Mer om Majd
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
37 år (och 290 dagar)
Födelsedag
03 oktober (en lördag om 75 dagar)
Födelsedatum
1988-10-03 (en måndag för 13 804 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 2 år och 75 dagar (en tisdag)
Majd Al-Dabbagh är en 37 årig man och bosatt på Grytstigen 124 i Tumba. Hans bostad är ett radhus på 92 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 mars 2019 och har sammanlagt bott där i 7 år och 141 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Majds bostadsområde, på postnummer 147 52, är 299 956 kr per år och 6,45 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Majds ingår. Majds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 181.
Förutom Majd bor också Sandra Gorgees på adressen. Där har hon bott i 8 år och 141 dagar sedan hon först registrerades där den 1 mars 2018. Majd är gift med Sandra Gorgees .
Majds nästa födelsedag är om 75 dagar då han fyller 38 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 75 dagar (en tisdag).
Majd har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Majd i Sverige Majd Alostaz i Eskilstuna, Majd Shaqura i Askim och Majd Ishak i Södertälje.
Informationen om Majd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Majd Al-Dabbagh
Var bor Majd?
Hur gammal är Majd?
Majd Al-Dabbagh är 37 år gammal och föddes den 3 oktober 1988. Han fyller 38 år den 3 oktober.
Har Majd några bolagsengagemang?
Majd har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Majd några fordon?
Är Majd gift?
Majd är gift med Sandra Gorgees.
Vilket telefonnummer har Majd?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Majd.
Vilket stjärntecken har Majd?
Majd har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Majd folkbokförd?
Majd Al-Dabbagh är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Majd?
Majd Al-Dabbagh tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Majd?
Majd Al-Dabbagh tillhör Botkyrka församling.