7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Jan-Jacob Beekhuis

Årsinkomst: Kolla Jan-Jacobs lön anonymt

Personnummer: 19881014- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 14 oktober 1988

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Jan-Jacob Beekhuis

Förnamn: Jan-Jacob

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Beekhuis

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-09-17

Gatuadress: Såganäs Björkhaga 1

Postnummer: 343 71

Postort: Diö

Distrikt: Stenbrohult

Församling: Stenbrohults församling (076504)

Kommun: Älmhult (0765)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jan-Jacob Beekhuis är en 37 årig man och bosatt på Såganäs Björkhaga 1 i Diö. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 september 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 313 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan-Jacob Beekhuis?

Vad tjänar Jan-Jacob?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan-Jacobs
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan-Jacobs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Såganäs Björkhaga 1

Latitud: 56.612668   |   Longitud: 14.218821

Registrerat på adressen


Såganäs Björkhaga 1
343 71 Diö

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Alba Fastighetsservice Status Aktiv
Ansvarig James Daniel Grant (Innehavare) Lön
Aktiv James Daniel Grant (Innehavare)


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan-Jacob kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Jacob hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan-Jacobs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 120 kvm

Byggår: 1947

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan-Jacob har inga bolagsengagemang


Mer om Jan-Jacob


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 286 dagar)

Födelsedag

14 oktober (en onsdag om 79 dagar)

Födelsedatum

1988-10-14 (en fredag för 13 800 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 79 dagar (en lördag)

Jan-Jacob Beekhuis är en 37 årig man och bosatt på Såganäs Björkhaga 1 i Diö. Hans bostad är en villa på 120 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 september 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 313 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jan-Jacobs bostadsområde, på postnummer 343 71, är 392 671 kr per år och 4,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Älmhult där Jan-Jacobs ingår. Jan-Jacobs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Förutom Jan-Jacob bor också Myrthe Theodora Beekhuis-Heerema på adressen. Där har hon bott i 1 år och 313 dagar sedan hon först registrerades där den 17 september 2024. Jan-Jacob är gift med Myrthe Theodora Beekhuis-Heerema .

Jan-Jacobs nästa födelsedag är om 79 dagar då han fyller 38 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 79 dagar (en lördag).

Jan-Jacob har inga bolagsengagemang.

Informationen om Jan-Jacob kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan-Jacob Beekhuis