7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Max Stefan Steneram

Årsinkomst: Kolla Max lön anonymt

Personnummer: 19881014- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 14 oktober 1988

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 februari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Max Stefan Steneram

Förnamn: Max Stefan

Tilltalsnamn: Max

Efternamn: Steneram

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-04-01

Gatuadress: Gråsidengatan 3

Postnummer: 256 71

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Max

Max Steneram är en 37 årig man och bosatt på Gråsidengatan 3 i Helsingborg. Hans bostad är en villa på 141 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2020 och har sammanlagt bott där i 6 år och 103 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Max

Informationen om Max kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Max Steneram?

Vad tjänar Max?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Max
Kreditstatus?

Nyfiken på Max Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gråsidengatan 3

Latitud: 56.036441   |   Longitud: 12.756978

Registrerat på adressen


Gråsidengatan 3
256 71 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Max kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Max hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Max bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 141 kvm

Byggår: 2017

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Max har inga bolagsengagemang


Mer om Max


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 272 dagar)

Födelsedag

14 oktober (en onsdag om 93 dagar)

Födelsedatum

1988-10-14 (en fredag för 13 786 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 93 dagar (en lördag)

Max Steneram är en 37 årig man och bosatt på Gråsidengatan 3 i Helsingborg. Hans bostad är en villa på 141 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2020 och har sammanlagt bott där i 6 år och 103 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Max bostadsområde, på postnummer 256 71, är 466 138 kr per år och 1,41 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Max ingår. Max lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 316.

Förutom Max bor också Reka Steneram på adressen. Där har hon bott i 6 år och 102 dagar sedan hon först registrerades där den 2 april 2020. Max är gift med Reka Steneram .

Max nästa födelsedag är om 93 dagar då han fyller 38 år. Hans namnsdag är om 203 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 93 dagar (en lördag).

Namnet Max är 'Kortform av Maximilian'.

Max har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Max i Sverige Max Junestrand i Stockholm, Max Mårtensson i Katrineholm och Max Friberg i Västra Frölunda.

Informationen om Max kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Max Steneram