7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Admir Hadzic

Årsinkomst: Kolla Admirs lön anonymt

Personnummer: 19881020- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 20 oktober 1988

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Admir Hadzic

Förnamn: Admir

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hadzic

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-03-02

Gatuadress: Norrköpingsgatan 30

Postnummer: 252 50

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Gustav Adolf

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Admir Hadzic är en man på 37 år som bor på Norrköpingsgatan 30 i Helsingborg. bostad är en villa på 140 kvm . Där har han bott i 6 år och 142 dagar sedan han flyttade in den 2 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Admir Hadzic?

Vad tjänar Admir?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Admirs
Kreditstatus?

Nyfiken på Admirs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrköpingsgatan 30

Latitud: 56.038930   |   Longitud: 12.723041

Registrerat på adressen


Norrköpingsgatan 30
252 50 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Admir kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Admir hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Admirs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Admir har inga bolagsengagemang


Mer om Admir


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 275 dagar)

Födelsedag

20 oktober (en tisdag om 90 dagar)

Födelsedatum

1988-10-20 (en torsdag för 13 789 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 90 dagar (en fredag)

Admir Hadzic är en man på 37 år som bor på Norrköpingsgatan 30 i Helsingborg. bostad är en villa på 140 kvm . Där har han bott i 6 år och 142 dagar sedan han flyttade in den 2 mars 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Admirs postnummer, 252 50, är medelinkomsten 381 473 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,76 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Admir och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Admir ingår. Admirs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 76.

Admir bor tillsammans med Elma Hadzic. Hon är en 34 årig kvinna som flyttade in den 2 mars 2020 och har bott där totalt 6 år och 142 dagar. Han är gift med Elma Hadzic .

På Admirs nästa födelsedag fyller han 38 år. Den inträffar om 90 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 90 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 163 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Admir har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Admir i Sverige Admir Lapi i Helsingborg, Admir Ramic i Värnamo och Admir Alibegovic i Borås.

Informationen om Admir kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Admir Hadzic