7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Naser Barekzai

Årsinkomst: Kolla Nasers lön anonymt

Personnummer: 19881020- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 20 oktober 1988

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Naser Barekzai

Förnamn: Naser

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Barekzai

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-07-06

Gatuadress: Jämtlandsgatan 92 lgh 1004

Våning & dörr: Entréplan, dörr 4 från vänster

Postnummer: 162 60

Postort: Vällingby

Distrikt: Vällingby

Församling: Vällingby församling (018031)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Naser Barekzai är en man på 37 år som bor på Jämtlandsgatan 92 lgh 1004 i Vällingby. bostad är en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har han bott i 1 år och 357 dagar sedan han flyttade in den 6 juli 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Naser Barekzai?

Vad tjänar Naser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasers
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jämtlandsgatan 92 lgh 1004

Latitud: 59.360059   |   Longitud: 17.871706

Registrerat på adressen


Jämtlandsgatan 92 lgh 1004
162 60 Vällingby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Naser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Naser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 56 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Naser har inga bolagsengagemang


Mer om Naser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 251 dagar)

Födelsedag

20 oktober (en tisdag om 114 dagar)

Födelsedatum

1988-10-20 (en torsdag för 13 765 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 114 dagar (en fredag)

Naser Barekzai är en man på 37 år som bor på Jämtlandsgatan 92 lgh 1004 i Vällingby. bostad är en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har han bott i 1 år och 357 dagar sedan han flyttade in den 6 juli 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Nasers postnummer, 162 60, är medelinkomsten 335 265 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,24 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Naser och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Naser ingår. Nasers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.

Naser bor tillsammans med Shakiba Shirzad. Hon är en 27 årig kvinna som flyttade in den 6 juli 2024 och har bott där totalt 1 år och 357 dagar. Han är gift med Shakiba Shirzad .

På Nasers nästa födelsedag fyller han 38 år. Den inträffar om 114 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 114 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Naser har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Naser i Sverige Naser Beygi i Grödinge, Naser Razzazi i Skärholmen och Naser Kakadost i Malmö.

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Naser Barekzai