7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Sultan Ahmed Noyon
Årsinkomst: Kolla Sultans lön anonymt
Personnummer: 19881210-
Ålder: 37 år
Födelsedag: 10 december 1988
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Sultan Ahmed Noyon
Förnamn: Sultan
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ahmed Noyon
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-05-27
Gatuadress: Höders väg 6 lgh 1602
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 145 70
Postort: Norsborg
Distrikt: Botkyrka
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sultan Ahmed Noyon är en man på 37 år som bor på Höders väg 6 lgh 1602 i Norsborg. bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i 1 år och 39 dagar sedan han flyttade in den 27 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Höders väg 6 lgh 1602
Registrerat på adressen
145 70 Norsborg
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sultan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sultan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sultans bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 79 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1972
Bolagsengagemang | 0 st
Sultan har inga bolagsengagemang
Mer om Sultan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
37 år (och 207 dagar)
Födelsedag
10 december (en torsdag om 158 dagar)
Födelsedatum
1988-12-10 (en lördag för 13 721 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 2 år och 158 dagar (en söndag)
Sultan Ahmed Noyon är en man på 37 år som bor på Höders väg 6 lgh 1602 i Norsborg. bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i 1 år och 39 dagar sedan han flyttade in den 27 maj 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Sultans postnummer, 145 70, är medelinkomsten 232 146 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,26 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sultan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Sultan ingår. Sultans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.
Sultan bor tillsammans med 6 personer: Salam Mohammed Abdus , Main Uddin , Aryan Saqeb Mohammed Abdus , Salina Akter , Nasrin Jahan Ema , Fateha Amin . Han är inte gift.
På Sultans nästa födelsedag fyller han 38 år. Den inträffar om 158 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 158 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Sultan har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sultan i Sverige Sultan Salimovic i Katrineholm, Sultan Baran i Skärholmen och Sultan Gül i Spånga.
Informationen om Sultan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sultan Ahmed Noyon
Var bor Sultan?
Hur gammal är Sultan?
Sultan Ahmed Noyon är 37 år gammal och föddes den 10 december 1988. Han fyller 38 år den 10 december.
Har Sultan några bolagsengagemang?
Sultan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sultan några fordon?
Är Sultan gift?
Sultan är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sultan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sultan.
Vilket stjärntecken har Sultan?
Sultan har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Sultan folkbokförd?
Sultan Ahmed Noyon är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Sultan?
Sultan Ahmed Noyon tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Sultan?
Sultan Ahmed Noyon tillhör Botkyrka församling.