7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-06
Carl Philip Langöe-Conradsen
Årsinkomst: Kolla Philips lön anonymt
Personnummer: 19890105-
Ålder: 37 år
Födelsedag: 5 januari 1989
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Carl Philip Langöe-Conradsen
Förnamn: Carl Philip
Tilltalsnamn: Philip
Efternamn: Langöe-Conradsen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-12-29
Gatuadress: Storgatan 97 E
Postnummer: 262 33
Postort: Ängelholm
Distrikt: Ängelholm
Församling: Ängelholms församling (129201)
Kommun: Ängelholm (1292)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Philip
Philip Langöe-Conradsen är en 37 årig man bosatt i Ängelholm kommun. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 189 dagar sedan 29 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Philip
Informationen om Philip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Storgatan 97 E
Registrerat på adressen
262 33 Ängelholm
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-10-04 (11 år) Ägare Philip Langöe-Conradsen Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-10-04 (11 år) | Philip Langöe-Conradsen | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Philip kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Philip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Philips bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 96 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Philip har inga bolagsengagemang
Mer om Philip
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
37 år (och 182 dagar)
Födelsedag
05 januari (en tisdag om 183 dagar)
Födelsedatum
1989-01-05 (en torsdag för 13 696 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 2 år och 183 dagar (en fredag)
Philip Langöe-Conradsen är en 37 årig man bosatt i Ängelholm kommun. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 189 dagar sedan 29 december 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Philips bostadsområde, på postnummer 262 33, har 3,46 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 450 206 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ängelholm där Philips ingår. Philips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Philip bor tillsammans med en 43 årig kvinna vid namn Ira-Maria Borgman. Hon registrerades på adressen den 29 december 2023, och har bott där totalt 2 år och 189 dagar. De har också en hund i bostaden som Philip är ägare till. Han är inte gift.
Vill du fira Philips födelsedag ska du gratulera honom om 183 dagar då han fyller 38 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 183 dagar (en fredag).
Philip har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Philip i Sverige det senaste kvartalet är Philip Österlund i Trelleborg, Philip Diab i Malmö och Philip Jonsson i Skellefteå.
Informationen om Philip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Philip Langöe-Conradsen
Var bor Philip?
Hur gammal är Philip?
Philip Langöe-Conradsen är 37 år gammal och föddes den 5 januari 1989. Han fyller 38 år den 5 januari.
Har Philip några bolagsengagemang?
Philip har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Philip några fordon?
Är Philip gift?
Philip är inte gift.
Vilket telefonnummer har Philip?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Philip.
Vilket stjärntecken har Philip?
Philip har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Philip folkbokförd?
Philip Langöe-Conradsen är folkbokförd i Ängelholm kommun.
Vilket län tillhör Philip?
Philip Langöe-Conradsen tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Philip?
Philip Langöe-Conradsen tillhör Ängelholms församling.