7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Panagiota Lampropoulou

Årsinkomst: Kolla Panagiotas lön anonymt

Personnummer: 19890109- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 9 januari 1989

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Panagiota Lampropoulou

Förnamn: Panagiota

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Lampropoulou

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-11-10

Gatuadress: Frejas allé 12 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 745 69

Postort: Enköping

Distrikt: Enköping

Församling: Enköpings församling (038101)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Panagiota Lampropoulou är en kvinna på 37 år som bor på Frejas allé 12 lgh 1302 i Enköping. bostad är en lägenhet med 2 rum på 50 kvm . Där har hon bott i 232 dagar sedan hon flyttade in den 10 november 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Panagiota Lampropoulou?

Vad tjänar Panagiota?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Panagiotas
Kreditstatus?

Nyfiken på Panagiotas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Frejas allé 12 lgh 1302

Latitud: 59.646227   |   Longitud: 17.097314

Registrerat på adressen


Frejas allé 12 lgh 1302
745 69 Enköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-03-05 (2 år) Ägare Panagiota Lampropoulou Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-03-05 (2 år) Panagiota Lampropoulou Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Panagiota kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Panagiota hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Panagiotas bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 50 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2022

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Panagiota har inga bolagsengagemang


Mer om Panagiota


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 172 dagar)

Födelsedag

09 januari (en lördag om 193 dagar)

Födelsedatum

1989-01-09 (en måndag för 13 686 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 193 dagar (en tisdag)

Panagiota Lampropoulou är en kvinna på 37 år som bor på Frejas allé 12 lgh 1302 i Enköping. bostad är en lägenhet med 2 rum på 50 kvm . Där har hon bott i 232 dagar sedan hon flyttade in den 10 november 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Panagiotas postnummer, 745 69, är medelinkomsten 329 605 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,43 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Panagiota och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Panagiota ingår. Panagiotas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.

Panagiota bor tillsammans med Ted Nordqvist. Han är en 31 årig man som flyttade in den 10 november 2025 och har bott där totalt 232 dagar. På adressen finns en hund (som Panagiota är ägare till). Hon är inte gift.

På Panagiotas nästa födelsedag fyller hon 38 år. Den inträffar om 193 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 2 år och 193 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Panagiota har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Panagiota i Sverige Panagiota Liouliacis i Enskede, Panagiota Ergatis i Stockholm och Panagiota Panou i Hägersten.

Informationen om Panagiota kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Panagiota Lampropoulou