7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Christian Elfving Hauan
Årsinkomst: Kolla Christians lön anonymt
Personnummer: 19890111-
Ålder: 37 år
Födelsedag: 11 januari 1989
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Christian Elfving Hauan
Förnamn: Christian
Tilltalsnamn: Christian
Efternamn: Elfving Hauan
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-17
Gatuadress: Gavelvägen 17
Postnummer: 181 61
Postort: Lidingö
Distrikt: Lidingö
Församling: Lidingö församling (018601)
Kommun: Lidingö (0186)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Christian
Christian Elfving Hauan är 37 år och bosatt på Gavelvägen 17 i Lidingö. Han bor i en villa på 156 kvm . Där har han bott i 2 år och 17 dagar sedan han flyttade in den 17 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Christian
Informationen om Christian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gavelvägen 17
Registrerat på adressen
181 61 Lidingö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Hanna Matilda Elfving Hauan (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Hanna Matilda Elfving Hauan (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Christian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Christian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Christians bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 156 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Extern vice VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 29,5 Vinst (MSEK) −30,9 |
Aktiv |
Extern vice VD | 0 | 2024 | 29,5 | −30,9 | |
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 0 | −0 |
Mer om Christian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
37 år (och 174 dagar)
Födelsedag
11 januari (en måndag om 191 dagar)
Födelsedatum
1989-01-11 (en onsdag för 13 688 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 2 år och 191 dagar (en torsdag)
Christian Elfving Hauan är 37 år och bosatt på Gavelvägen 17 i Lidingö. Han bor i en villa på 156 kvm . Där har han bott i 2 år och 17 dagar sedan han flyttade in den 17 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 181 61, är medelinkomsten 1 054 844 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,04 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidingö där Christian ingår. Christians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 90.
Christian bor tillsammans med Matilda Elfving Hauan. Hon har bott på Gavelvägen 17 i totalt 2 år och 17 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 17 juni 2024. Han är gift med Matilda Elfving Hauan .
Christian fyller 38 år om 191 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 2 år och 191 dagar (en torsdag).
Christian har 2 bolagsengagemang (
Sweetspot AB
och
Adlitam Holding AB
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christian i Sverige Christian Bauer i Lidingö, Christian Wollter i Kopparberg och Christian Ulvaeus i Ekerö.
Informationen om Christian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Christian Elfving Hauan
Var bor Christian?
Hur gammal är Christian?
Christian Elfving Hauan är 37 år gammal och föddes den 11 januari 1989. Han fyller 38 år den 11 januari.
Har Christian några bolagsengagemang?
Christian har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Sweetspot AB och Adlitam Holding AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Christian några fordon?
Är Christian gift?
Christian är gift med Matilda Elfving Hauan.
Vilket telefonnummer har Christian?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Christian.
Vilket stjärntecken har Christian?
Christian har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Christian folkbokförd?
Christian Elfving Hauan är folkbokförd i Lidingö kommun.
Vilket län tillhör Christian?
Christian Elfving Hauan tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Christian?
Christian Elfving Hauan tillhör Lidingö församling.