7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Mahdi El-Mestrah

Årsinkomst: Kolla Mahdis lön anonymt

Personnummer: 19890201- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 1 februari 1989

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Mahdi El-Mestrah

Förnamn: Mahdi

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: El-Mestrah

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-06-01

Gatuadress: Morellgränden 3

Postnummer: 253 75

Postort: Helsingborg

Distrikt: Välluv

Församling: Kropps församling (128309)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mahdi El-Mestrah är 37 år och bosatt på Morellgränden 3 i Helsingborg. Han bor i ett radhus . Där har han bott i 10 år och 45 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahdi El-Mestrah?

Vad tjänar Mahdi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahdis
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahdis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Morellgränden 3

Latitud: 56.014698   |   Longitud: 12.803594

Registrerat på adressen


Morellgränden 3
253 75 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahdi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahdi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahdis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Byggår: 1991

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahdi har inga bolagsengagemang


Mer om Mahdi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 165 dagar)

Födelsedag

01 februari (en måndag om 200 dagar)

Födelsedatum

1989-02-01 (en onsdag för 13 679 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 200 dagar (en torsdag)

Mahdi El-Mestrah är 37 år och bosatt på Morellgränden 3 i Helsingborg. Han bor i ett radhus . Där har han bott i 10 år och 45 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 253 75, är medelinkomsten 324 936 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,72 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Mahdi ingår. Mahdis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 144.

Mahdi bor tillsammans med Diala Yehya. Hon har bott på Morellgränden 3 i totalt 10 år och 45 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juni 2016. Han är inte gift.

Mahdi fyller 38 år om 200 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 2 år och 200 dagar (en torsdag).

Mahdi har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahdi i Sverige Mahdi Ali i Helsingborg, Mahdi Karim i Älvsjö och Mahdi Al-Badri i Sävsjö.

Informationen om Mahdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahdi El-Mestrah