7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-22

Carla Kisso

Årsinkomst: Kolla Carlas lön anonymt

Personnummer: 19890215- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 15 februari 1989

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Carla Kisso

Förnamn: Carla

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Kisso

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-11-01

Gatuadress: Larslundsvägen 48

Postnummer: 722 31

Postort: Västerås

Distrikt: Hubbo

Församling: Tillberga församling (198016)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Carla Kisso är en 37 årig kvinna bosatt i Västerås kommun. Hon bor i en villa på 107 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 233 dagar sedan 1 november 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carla Kisso?

Vad tjänar Carla?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carlas
Kreditstatus?

Nyfiken på Carlas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Larslundsvägen 48

Latitud: 59.658755   |   Longitud: 16.595789

Registrerat på adressen


Larslundsvägen 48
722 31 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carla kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carla hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carlas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 107 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carla har inga bolagsengagemang


Mer om Carla


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 127 dagar)

Födelsedag

15 februari (en måndag om 238 dagar)

Födelsedatum

1989-02-15 (en onsdag för 13 641 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 238 dagar (en torsdag)

Carla Kisso är en 37 årig kvinna bosatt i Västerås kommun. Hon bor i en villa på 107 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 233 dagar sedan 1 november 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I Carlas bostadsområde, på postnummer 722 31, har 1,26 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 447 081 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Carlas ingår. Carlas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.

Carla bor tillsammans med en 37 årig man vid namn Abboud Alashour. Han registrerades på adressen den 1 november 2022, och har bott där totalt 3 år och 233 dagar. Hon är gift med Abboud Alashour .

Vill du fira Carlas födelsedag ska du gratulera henne om 238 dagar då hon fyller 38 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 2 år och 238 dagar (en torsdag).

Carla har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Carla i Sverige det senaste kvartalet är Carla Pantzar i Stockholm, Carla Sehn i Stockholm och Carla Leal i Södertälje.

Informationen om Carla kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carla Kisso