7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Emiel Adriaan van der Grond

Årsinkomst: Kolla Emiel Adriaans lön anonymt

Personnummer: 19890301- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 1 mars 1989

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Emiel Adriaan van der Grond

Förnamn: Emiel Adriaan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: van der Grond

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-10-01

Gatuadress: Pitevägen 35

Postnummer: 933 93

Postort: Abborrträsk

Distrikt: Arvidsjaur

Församling: Arvidsjaurs församling (250502)

Kommun: Arvidsjaur (2505)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Emiel Adriaan van der Grond är 37 år och bosatt på Pitevägen 35 i Abborrträsk. Han bor i en villa på 146 kvm . Där har han bott i 281 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Emiel Adriaan van der Grond?

Vad tjänar Emiel Adriaan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Emiel Adriaans
Kreditstatus?

Nyfiken på Emiel Adriaans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Pitevägen 35

Latitud: 65.450639   |   Longitud: 19.389299

Registrerat på adressen


Pitevägen 35
933 93 Abborrträsk

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Emiel Adriaan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Emiel Adriaan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Emiel Adriaans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Emiel Adriaan har inga bolagsengagemang


Mer om Emiel Adriaan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 130 dagar)

Födelsedag

01 mars (en måndag om 235 dagar)

Födelsedatum

1989-03-01 (en onsdag för 13 644 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 235 dagar (en torsdag)

Emiel Adriaan van der Grond är 37 år och bosatt på Pitevägen 35 i Abborrträsk. Han bor i en villa på 146 kvm . Där har han bott i 281 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 933 93, är medelinkomsten 332 528 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,64 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Arvidsjaur där Emiel Adriaan ingår. Emiel Adriaans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Emiel Adriaan bor tillsammans med Teuna van Leenen. Hon har bott på Pitevägen 35 i totalt 281 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 oktober 2025. Han är gift med Teuna van Leenen .

Emiel Adriaan fyller 38 år om 235 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 2 år och 235 dagar (en torsdag).

Emiel Adriaan har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emiel Adriaan i Sverige Adriaan Kjellsson i Trångsund, Emiel Gasanzade i Veddige och Emiel Oldenkamp i Mariefred.

Informationen om Emiel Adriaan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Emiel Adriaan van der Grond