7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Stephen Osito

Årsinkomst: Kolla Stephens lön anonymt

Personnummer: 19890304- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 4 mars 1989

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Stephen Osito

Förnamn: Stephen

Tilltalsnamn: Stephen

Efternamn: Osito

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-05-01

Gatuadress: Siriusgatan 108 lgh 1503

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 415 53

Postort: Göteborg

Distrikt: Bergsjön

Församling: Bergsjöns församling (148032)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Stephen

Stephen Osito är en 37 årig man och bosatt på Siriusgatan 108 lgh 1503 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 1 maj 2020 och har sammanlagt bott där i 6 år och 58 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Stephen

Informationen om Stephen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stephen Osito?

Vad tjänar Stephen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stephens
Kreditstatus?

Nyfiken på Stephens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Siriusgatan 108 lgh 1503

Latitud: 57.756833   |   Longitud: 12.055859

Registrerat på adressen


Siriusgatan 108 lgh 1503
415 53 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stephen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stephen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Stephen har inga bolagsengagemang


Mer om Stephen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 116 dagar)

Födelsedag

04 mars (en torsdag om 249 dagar)

Födelsedatum

1989-03-04 (en lördag för 13 630 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 249 dagar (en söndag)

Stephen Osito är en 37 årig man och bosatt på Siriusgatan 108 lgh 1503 i Göteborg. Han flyttade in på adressen den 1 maj 2020 och har sammanlagt bott där i 6 år och 58 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Stephens bostadsområde, på postnummer 415 53, är 216 932 kr per år och 12,11 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Stephens ingår. Stephens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 84.

Förutom Stephen bor också Mary Imeh Osito på adressen. Där har hon bott i 6 år och 58 dagar sedan hon först registrerades där den 1 maj 2020. Stephen är gift med Mary Imeh Osito .

Stephens nästa födelsedag är om 249 dagar då han fyller 38 år. Hans namnsdag är om 181 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 249 dagar (en söndag).

Stephen har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stephen i Sverige Stephen Jerand i Östersund, Stephen Olsson i Gärds Köpinge och Stephen Kohler i Habo.

Informationen om Stephen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Stephen Osito