7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Mahmood Ahmady

Årsinkomst: Kolla Mahmoods lön anonymt

Personnummer: 19890306- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 6 mars 1989

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Mahmood Ahmady

Förnamn: Mahmood

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ahmady

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-03-12

Gatuadress: Lunnagatan 5

Postnummer: 443 50

Postort: Lerum

Distrikt: Lerum

Församling: Lerums församling (144101)

Kommun: Lerum (1441)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

C/O-adress: Christer Serell

Gatuadress: Dalalyckan 3

Postadress: 44850 Tollered

Mer om

Mahmood Ahmady är en 37 årig man bosatt i Lerum kommun. Han bor i en villa på 239 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 105 dagar sedan 12 mars 2020. Han har en särskild adress registrerad på Dalalyckan 3 i Tollered. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahmood Ahmady?

Vad tjänar Mahmood?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahmoods
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahmoods Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lunnagatan 5

Latitud: 57.755069   |   Longitud: 12.252917

Registrerat på adressen


Lunnagatan 5
443 50 Lerum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahmood kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahmood hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahmoods bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 239 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahmood har inga bolagsengagemang


Mer om Mahmood


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 111 dagar)

Födelsedag

06 mars (en lördag om 254 dagar)

Födelsedatum

1989-03-06 (en måndag för 13 625 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 254 dagar (en tisdag)

Mahmood Ahmady är en 37 årig man bosatt i Lerum kommun. Han bor i en villa på 239 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 105 dagar sedan 12 mars 2020. Han har en särskild adress registrerad på Dalalyckan 3 i Tollered.

I Mahmoods bostadsområde, på postnummer 443 50, har 2,60 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 476 849 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lerum där Mahmoods ingår. Mahmoods lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.

Mahmood bor tillsammans med en 62 årig kvinna vid namn Zarmena Merry. Hon registrerades på adressen den 23 september 2015, och har bott där totalt 10 år och 275 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Mahmoods födelsedag ska du gratulera honom om 254 dagar då han fyller 38 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 254 dagar (en tisdag).

Mahmood har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Mahmood i Sverige det senaste kvartalet är Mahmood Sherif i Växjö, Mahmood Al-Obaidi i Kristianstad och Mahmood Agha Mohammadi i Upplands Väsby.

Informationen om Mahmood kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahmood Ahmady