7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Pétur Fridrik Jonsson

Årsinkomst: Kolla Péturs lön anonymt

Personnummer: 19890315- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 15 mars 1989

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Pétur Fridrik Jonsson

Förnamn: Pétur Fridrik

Tilltalsnamn: Pétur

Efternamn: Jonsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-06-27

Gatuadress: Landbotorpsallén 52 lgh 1303

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 702 26

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Nikolai

Församling: Örebro Nikolai församling (188001)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Pétur

Pétur Jonsson är en 37 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 88 kvm . Där har han bott i sammanlagt 4 år och 21 dagar sedan 27 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Pétur

Informationen om Pétur kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Pétur Jonsson?

Vad tjänar Pétur?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Péturs
Kreditstatus?

Nyfiken på Péturs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Landbotorpsallén 52 lgh 1303

Latitud: 59.258045   |   Longitud: 15.210906

Registrerat på adressen


Landbotorpsallén 52 lgh 1303
702 26 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Pétur kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Pétur hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Péturs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 88 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Pétur har inga bolagsengagemang


Mer om Pétur


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 125 dagar)

Födelsedag

15 mars (en måndag om 240 dagar)

Födelsedatum

1989-03-15 (en onsdag för 13 639 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 240 dagar (en torsdag)

Pétur Jonsson är en 37 årig man bosatt i Örebro kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 88 kvm . Där har han bott i sammanlagt 4 år och 21 dagar sedan 27 juni 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Péturs bostadsområde, på postnummer 702 26, har 5,91 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 361 010 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Péturs ingår. Péturs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 65.

Pétur bor tillsammans med en 39 årig kvinna vid namn Josefin Nyman. Hon registrerades på adressen den 27 juni 2022, och har bott där totalt 4 år och 21 dagar. Han är gift med Josefin Nyman .

Vill du fira Péturs födelsedag ska du gratulera honom om 240 dagar då han fyller 38 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 167 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 240 dagar (en torsdag).

Pétur har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Pétur i Sverige det senaste kvartalet är Pétur Hardarson i Vargön, Pétur Johannesson i Ramdala och Pétur Gudjónsson i Göteborg.

Informationen om Pétur kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Pétur Jonsson