7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Carolina Helena Salovaara

Årsinkomst: Kolla Carolinas lön anonymt

Personnummer: 19890509- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 9 maj 1989

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 31 juli

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Carolina Helena Salovaara

Förnamn: Carolina Helena

Tilltalsnamn: Carolina

Efternamn: Salovaara

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-11-13

Gatuadress: Enöglavägen 9

Postnummer: 745 32

Postort: Enköping

Distrikt: Enköping

Församling: Enköpings församling (038101)

Kommun: Enköping (0381)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carolina

Carolina Salovaara är en kvinna på 37 år som bor på Enöglavägen 9 i Enköping. Carolinas bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 8 år och 255 dagar sedan hon flyttade in den 13 november 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carolina

Informationen om Carolina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carolina Salovaara?

Vad tjänar Carolina?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carolinas
Kreditstatus?

Nyfiken på Carolinas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Enöglavägen 9

Latitud: 59.640688   |   Longitud: 17.070712

Registrerat på adressen


Enöglavägen 9
745 32 Enköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carolina kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carolina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Carolinas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 70 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Carolina har inga bolagsengagemang


Mer om Carolina


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 78 dagar)

Födelsedag

09 maj (en söndag om 287 dagar)

Födelsedatum

1989-05-09 (en tisdag för 13 592 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 287 dagar (en onsdag)

Carolina Salovaara är en kvinna på 37 år som bor på Enöglavägen 9 i Enköping. Carolinas bostad är en villa på 70 kvm . Där har hon bott i 8 år och 255 dagar sedan hon flyttade in den 13 november 2017. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Carolinas postnummer, 745 32, är medelinkomsten 293 225 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,29 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carolina och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Enköping där Carolina ingår. Carolinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.

Carolina bor tillsammans med Fredrik Salovaara. Han är en 38 årig man som flyttade in den 13 november 2017 och har bott där totalt 8 år och 255 dagar. Hon är gift med Fredrik Salovaara .

På Carolinas nästa födelsedag fyller hon 38 år. Den inträffar om 287 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 2 år och 287 dagar (en onsdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 5 dagar.

Namnet Helena är 'Grekiskt namn med bet. ’fackla’'.

Carolina har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carolina i Sverige Carolina Klüft i Järvsö, Carolina Norén i Stockholm och Carolina Neurath Bengtsson i Stockholm.

Informationen om Carolina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carolina Salovaara