7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Erik Myr

Årsinkomst: Kolla Eriks lön anonymt

Personnummer: 19890510- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 10 maj 1989

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Erik Myr

Förnamn: Erik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Myr

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-07-27

Gatuadress: Länna gård 9

Postnummer: 741 73

Postort: Länna

Distrikt: Almunge

Församling: Almunge församling (038031)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Erik Myr är en man på 37 år som bor på Länna gård 9 i Länna. Där har han bott i 4 år och 363 dagar sedan han flyttade in den 27 juli 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Erik Myr?

Vad tjänar Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Länna gård 9

Latitud: 59.884724   |   Longitud: 17.973804

Registrerat på adressen


Länna gård 9
741 73 Länna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
TAX,STRÄVHÅRIG DVÄRG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-12-20 (5 år) Ägare Erik Myr Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-12-20 (5 år) Erik Myr Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 76 dagar)

Födelsedag

10 maj (en måndag om 289 dagar)

Födelsedatum

1989-05-10 (en onsdag för 13 590 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 289 dagar (en torsdag)

Erik Myr är en man på 37 år som bor på Länna gård 9 i Länna. Där har han bott i 4 år och 363 dagar sedan han flyttade in den 27 juli 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Eriks postnummer, 741 73, är medelinkomsten 421 355 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,72 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Erik ingår. Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Erik bor tillsammans med Linda Aronsson Taxén. Hon är en 32 årig kvinna som flyttade in den 22 augusti 2021 och har bott där totalt 4 år och 337 dagar. På adressen finns en hund (som Erik är ägare till). Han är inte gift.

På Eriks nästa födelsedag fyller han 38 år. Den inträffar om 289 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 289 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 297 dagar.

Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.

Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan och Erik Holstmark i Vinninga.

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Erik Myr