7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Zakarias Faust
Årsinkomst: Kolla Zakarias lön anonymt
Personnummer: 19890601-
Ålder: 37 år
Födelsedag: 1 juni 1989
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Zakarias Faust
Förnamn: Zakarias
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Faust
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-11-10
Gatuadress: Källebergsvägen 5
Postnummer: 416 76
Postort: Göteborg
Distrikt: Härlanda
Församling: Härlanda församling (148006)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Zakarias Faust är 37 år och bosatt på Källebergsvägen 5 i Göteborg. Han bor i en villa på 98 kvm . Där har han bott i 234 dagar sedan han flyttade in den 10 november 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Källebergsvägen 5
Registrerat på adressen
416 76 Göteborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Zakarias Faust (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Zakarias Faust (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2019-04-12 (7 år) Ägare Tove Emanuelsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-04-12 (7 år) | Tove Emanuelsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Zakarias kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Zakarias hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Zakarias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 98 kvm
Byggår: 1938
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Zakarias
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
37 år (och 31 dagar)
Födelsedag
01 juni (en tisdag om 334 dagar)
Födelsedatum
1989-06-01 (en torsdag för 13 545 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 2 år och 334 dagar (en fredag)
Zakarias Faust är 37 år och bosatt på Källebergsvägen 5 i Göteborg. Han bor i en villa på 98 kvm . Där har han bott i 234 dagar sedan han flyttade in den 10 november 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 416 76, är medelinkomsten 452 930 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,55 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Zakarias ingår. Zakarias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 211.
Zakarias bor tillsammans med Tove Emanuelsson. Hon har bott på Källebergsvägen 5 i totalt 265 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 10 oktober 2025. Det finns även en hund på Zakarias adress som han inte är ägare till. Han är inte gift.
Zakarias fyller 38 år om 334 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 2 år och 334 dagar (en fredag).
Zakarias har 1 bolagsengagemang (
Faust Alltjänst
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Zakarias i Sverige Zakarias Enberg i Tyresö, Zakarias Attia i Örebro och Zakarias El-Zein i Västerås.
Informationen om Zakarias kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Zakarias Faust
Var bor Zakarias?
Hur gammal är Zakarias?
Zakarias Faust är 37 år gammal och föddes den 1 juni 1989. Han fyller 38 år den 1 juni.
Har Zakarias några bolagsengagemang?
Zakarias har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Faust Alltjänst . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Zakarias några fordon?
Är Zakarias gift?
Zakarias är inte gift.
Vilket telefonnummer har Zakarias?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Zakarias.
Vilket stjärntecken har Zakarias?
Zakarias har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Zakarias folkbokförd?
Zakarias Faust är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Zakarias?
Zakarias Faust tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Zakarias?
Zakarias Faust tillhör Härlanda församling.