7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Anna Kerstin Lanz

Årsinkomst: Kolla Kerstins lön anonymt

Personnummer: 19890720- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 20 juli 1989

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 24 juli

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Anna Kerstin Lanz

Förnamn: Anna Kerstin

Tilltalsnamn: Kerstin

Efternamn: Lanz

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-10-05

Gatuadress: Snickarestigen 11

Postnummer: 247 70

Postort: Genarp

Församling: Genarps församling (128120)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kerstin

Kerstin Lanz är en kvinna på 36 år som bor på Snickarestigen 11 i Genarp. Kerstins bostad är ett kedjehus på 168 kvm . Där har hon bott i 12 år och 278 dagar sedan hon flyttade in den 5 oktober 2013. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kerstin

Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kerstin Lanz?

Vad tjänar Kerstin?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kerstins
Kreditstatus?

Nyfiken på Kerstins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Snickarestigen 11

Latitud: 55.597613   |   Longitud: 13.409672

Registrerat på adressen


Snickarestigen 11
247 70 Genarp

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
ACES/SVERIGE Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kerstin kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kerstins bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 168 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kerstin har inga bolagsengagemang


Mer om Kerstin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 355 dagar)

Födelsedag

20 juli (en måndag om 10 dagar)

Födelsedatum

1989-07-20 (en torsdag för 13 504 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 10 dagar (en fredag)

Kerstin Lanz är en kvinna på 36 år som bor på Snickarestigen 11 i Genarp. Kerstins bostad är ett kedjehus på 168 kvm . Där har hon bott i 12 år och 278 dagar sedan hon flyttade in den 5 oktober 2013. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Kerstins postnummer, 247 70, är medelinkomsten 371 114 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,36 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kerstin och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Kerstin ingår. Kerstins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 284.

Kerstin bor tillsammans med Fredrik Lanz. Han är en 45 årig man som flyttade in den 5 oktober 2013 och har bott där totalt 12 år och 278 dagar. Hon är gift med Fredrik Lanz .

På Kerstins nästa födelsedag fyller hon 37 år. Den inträffar om 10 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 3 år och 10 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 14 dagar.

Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.

Kerstin har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin i Sverige Kerstin Sandels i Stockholm, Kerstin Sommarbris i Sköndal och Kerstin Berglund i Norsjö.

Informationen om Kerstin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kerstin Lanz