7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Rebecka Kristina Blomstrand

Årsinkomst: Kolla Rebeckas lön anonymt

Personnummer: 19890802- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 2 augusti 1989

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 17 maj

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Rebecka Kristina Blomstrand

Förnamn: Rebecka Kristina

Tilltalsnamn: Rebecka

Efternamn: Blomstrand

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-07-31

Gatuadress: Kålgårdsgatan 33 lgh 1303

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 553 23

Postort: Jönköping

Distrikt: Jönköpings Kristina

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Rebecka

Rebecka Blomstrand är 36 år och bosatt på Kålgårdsgatan 33 lgh 1303 i Jönköping. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 105 kvm . Där har hon bott i 1 år och 347 dagar sedan hon flyttade in den 31 juli 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rebecka

Informationen om Rebecka kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rebecka Blomstrand?

Vad tjänar Rebecka?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rebeckas
Kreditstatus?

Nyfiken på Rebeckas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kålgårdsgatan 33 lgh 1303

Latitud: 57.778578   |   Longitud: 14.183432

Registrerat på adressen


Kålgårdsgatan 33 lgh 1303
553 23 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKERPOO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-11-20 (6 år) Ägare Rebecka Blomstrand Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-11-20 (6 år) Rebecka Blomstrand Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rebecka kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rebecka hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rebeckas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 105 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2018

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsförening Postiljonen i Jönköping Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 0

Mer om Rebecka


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 345 dagar)

Födelsedag

02 augusti (en söndag om 20 dagar)

Födelsedatum

1989-08-02 (en onsdag för 13 494 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 20 dagar (en torsdag)

Rebecka Blomstrand är 36 år och bosatt på Kålgårdsgatan 33 lgh 1303 i Jönköping. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 105 kvm . Där har hon bott i 1 år och 347 dagar sedan hon flyttade in den 31 juli 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 553 23, är medelinkomsten 458 429 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,99 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Rebecka ingår. Rebeckas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.

Rebecka bor tillsammans med Dennis Ivarsson. Han har bott på Kålgårdsgatan 33 lgh 1303 i totalt 1 år och 347 dagar sedan han först registrerades på adressen den 31 juli 2024. Det finns även en hund på Rebeckas adress som hon är ägare till. Hon är inte gift.

Rebecka fyller 37 år om 20 dagar och har namnsdag om 308 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 3 år och 20 dagar (en torsdag).

Namnet Rebecka är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’kviga’)'.

Rebecka har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsförening Postiljonen i Jönköping ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebecka i Sverige Rebecka Hedman Norell i Katrineholm, Rebecka Westin i Täby och Rebecka Hemse i Stockholm.

Informationen om Rebecka kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rebecka Blomstrand