7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Stefan Höst

Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt

Personnummer: 19890819- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 19 augusti 1989

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 26 december

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Stefan Höst

Förnamn: Stefan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Höst

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-01

Gatuadress: Sanda Bingen 1

Postnummer: 672 96

Postort: Töcksfors

Distrikt: Töcksmark

Församling: Töcksmarks församling (176508)

Kommun: Årjäng (1765)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Stefan Höst är en man på 36 år som bor på Sanda Bingen 1 i Töcksfors. Där har han bott i 182 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Stefan Höst?

Vad tjänar Stefan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stefans
Kreditstatus?

Nyfiken på Stefans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sanda Bingen 1

Latitud: 59.527247   |   Longitud: 11.851649

Registrerat på adressen


Sanda Bingen 1
672 96 Töcksfors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Stefan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Stefan har inga bolagsengagemang


Mer om Stefan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 317 dagar)

Födelsedag

19 augusti (en onsdag om 48 dagar)

Födelsedatum

1989-08-19 (en lördag för 13 466 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 48 dagar (en söndag)

Stefan Höst är en man på 36 år som bor på Sanda Bingen 1 i Töcksfors. Där har han bott i 182 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Stefans postnummer, 672 96, är medelinkomsten 309 487 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,16 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Stefan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Årjäng där Stefan ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Stefan bor tillsammans med Julia Aislin Kvadsheim Höst. Hon är en 27 årig kvinna som flyttade in den 25 januari 2024 och har bott där totalt 2 år och 158 dagar. Han är inte gift.

På Stefans nästa födelsedag fyller han 37 år. Den inträffar om 48 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 48 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 177 dagar.

Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.

Stefan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.

Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Stefan Höst