7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Alireza Hajialiasgharajilforoosh
Årsinkomst: Kolla Alirezas lön anonymt
Personnummer: 19890916-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 16 september 1989
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Alireza Hajialiasgharajilforoosh
Förnamn: Alireza
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hajialiasgharajilforoosh
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-27
Gatuadress: Östermalmsgatan 70 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 114 50
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Hedvig Eleonora
Församling: Hedvig Eleonora församling (018010)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Alireza Hajialiasgharajilforoosh är en 36 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 123 dagar sedan 27 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Östermalmsgatan 70 lgh 1001
Registrerat på adressen
114 50 Stockholm
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Alireza kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Alireza hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Alirezas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 60 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Alireza har inga bolagsengagemang
Mer om Alireza
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 315 dagar)
Födelsedag
16 september (en onsdag om 50 dagar)
Födelsedatum
1989-09-16 (en lördag för 13 464 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 50 dagar (en söndag)
Alireza Hajialiasgharajilforoosh är en 36 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 123 dagar sedan 27 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Alirezas bostadsområde, på postnummer 114 50, har 1,88 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 976 014 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Alirezas ingår. Alirezas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 252.
Alireza bor tillsammans med 2 personer: Amirali Hosseinzadeh Dolkhani , Nahid Seidi . Han är gift med Naghmeh Anisitehrani .
Vill du fira Alirezas födelsedag ska du gratulera honom om 50 dagar då han fyller 37 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 157 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 50 dagar (en söndag).
Alireza har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Alireza i Sverige det senaste kvartalet är Alireza Lotfi i Linköping, Alireza Tehrani i Lyckeby och Alireza Ghodsieh i Malmö.
Informationen om Alireza kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Alireza Hajialiasgharajilforoosh
Var bor Alireza?
Hur gammal är Alireza?
Alireza Hajialiasgharajilforoosh är 36 år gammal och föddes den 16 september 1989. Han fyller 37 år den 16 september.
Har Alireza några bolagsengagemang?
Alireza har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Alireza några fordon?
Är Alireza gift?
Alireza är gift med Naghmeh Anisitehrani.
Vilket telefonnummer har Alireza?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Alireza.
Vilket stjärntecken har Alireza?
Alireza har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Alireza folkbokförd?
Alireza Hajialiasgharajilforoosh är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Alireza?
Alireza Hajialiasgharajilforoosh tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Alireza?
Alireza Hajialiasgharajilforoosh tillhör Hedvig Eleonora församling.