7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Carlo Michaelis
Årsinkomst: Kolla Carlos lön anonymt
Personnummer: 19890929-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 29 september 1989
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 28 januari
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Carlo Michaelis
Förnamn: Carlo
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Michaelis
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-01-17
Gatuadress: Ämmeskog 1
Postnummer: 672 95
Postort: Årjäng
Distrikt: Svanskog
Församling: Långseruds församling (178512)
Kommun: Säffle (1785)
Län: Värmland (17)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Carlo Michaelis är en man på 36 år som bor på Ämmeskog 1 i Årjäng. bostad är ett lantbruk på 110 kvm . Där har han bott i 4 år och 164 dagar sedan han flyttade in den 17 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ämmeskog 1
Registrerat på adressen
672 95 Årjäng
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Carlo Michaelis (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Carlo Michaelis (Innehavare) | Kolla lön direkt |
|
Ansvarig Sarina Michaelis (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sarina Michaelis (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carlo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carlo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carlos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 110 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Carlo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 274 dagar)
Födelsedag
29 september (en tisdag om 91 dagar)
Födelsedatum
1989-09-29 (en fredag för 13 423 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 91 dagar (en lördag)
Carlo Michaelis är en man på 36 år som bor på Ämmeskog 1 i Årjäng. bostad är ett lantbruk på 110 kvm . Där har han bott i 4 år och 164 dagar sedan han flyttade in den 17 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Carlos postnummer, 672 95, är medelinkomsten 334 819 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,59 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carlo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Säffle där Carlo ingår. Carlos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.
Carlo bor tillsammans med Sarina Michaelis. Hon är en 36 årig kvinna som flyttade in den 17 januari 2022 och har bott där totalt 4 år och 164 dagar. Han är gift med Sarina Michaelis .
På Carlos nästa födelsedag fyller han 37 år. Den inträffar om 91 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 91 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 212 dagar.
Carlo har 1 bolagsengagemang (
Michaelis, Carlo
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carlo i Sverige Carlo Magnusson i Kinnared, Carlo Palombo i Norrköping och Carlo Gesmundo i Älvsjö.
Informationen om Carlo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carlo Michaelis
Var bor Carlo?
Hur gammal är Carlo?
Carlo Michaelis är 36 år gammal och föddes den 29 september 1989. Han fyller 37 år den 29 september.
Har Carlo några bolagsengagemang?
Carlo har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Michaelis, Carlo . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Carlo några fordon?
Är Carlo gift?
Carlo är gift med Sarina Michaelis.
Vilket telefonnummer har Carlo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carlo.
Vilket stjärntecken har Carlo?
Carlo har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Carlo folkbokförd?
Carlo Michaelis är folkbokförd i Säffle kommun.
Vilket län tillhör Carlo?
Carlo Michaelis tillhör Värmland.
Vilken församling tillhör Carlo?
Carlo Michaelis tillhör Långseruds församling.