7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-13
Halim Beciroski
Årsinkomst: Kolla Halims lön anonymt
Personnummer: 19891122-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 22 november 1989
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Halim Beciroski
Förnamn: Halim
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Beciroski
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-10-30
Gatuadress: Orrstigen 11
Postnummer: 695 31
Postort: Laxå
Distrikt: Ramundeboda
Församling: Ramundeboda församling (186001)
Kommun: Laxå (1860)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Halim Beciroski är 36 år och bosatt på Orrstigen 11 i Laxå. Han bor i en villa på 104 kvm . Där har han bott i 1 år och 226 dagar sedan han flyttade in den 30 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Orrstigen 11
Registrerat på adressen
695 31 Laxå
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Halim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Halim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Halims bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 104 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Halim har inga bolagsengagemang
Mer om Halim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 203 dagar)
Födelsedag
22 november (en söndag om 162 dagar)
Födelsedatum
1989-11-22 (en onsdag för 13 352 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 162 dagar (en torsdag)
Halim Beciroski är 36 år och bosatt på Orrstigen 11 i Laxå. Han bor i en villa på 104 kvm . Där har han bott i 1 år och 226 dagar sedan han flyttade in den 30 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 695 31, är medelinkomsten 337 984 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,26 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Laxå där Halim ingår. Halims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.
Halim bor tillsammans med Sefija Nesimi. Hon har bott på Orrstigen 11 i totalt 1 år och 226 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 30 oktober 2024. Han är gift med Sefija Nesimi .
Halim fyller 37 år om 162 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 202 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 3 år och 162 dagar (en torsdag).
Halim har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Halim i Sverige Halim Adak i Hörnefors, Halim Aljendi i Limhamn och Halim Mihaljevic i Årsta.
Informationen om Halim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.