7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Raymond Tommy Olsson

Årsinkomst: Kolla Raymonds lön anonymt

Personnummer: 19891219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 19 december 1989

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 december

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Raymond Tommy Olsson

Förnamn: Raymond Tommy

Tilltalsnamn: Raymond

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-01-31

Gatuadress: Brotorp Gärdstorp 1 A

Postnummer: 716 93

Postort: Fjugesta

Distrikt: Knista

Församling: Knista församling (181402)

Kommun: Lekeberg (1814)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Raymond

Raymond Olsson är en man på 36 år som bor på Brotorp Gärdstorp 1 A i Fjugesta. Raymonds bostad är ett lantbruk på 40 kvm . Där har han bott i 4 år och 165 dagar sedan han flyttade in den 31 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Raymond

Informationen om Raymond kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Raymond Olsson?

Vad tjänar Raymond?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Raymonds
Kreditstatus?

Nyfiken på Raymonds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Brotorp Gärdstorp 1 A

Latitud: 59.204520   |   Longitud: 14.863220

Registrerat på adressen


Brotorp Gärdstorp 1 A
716 93 Fjugesta

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Raymond kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Raymond hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Raymonds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 40 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Raymond har inga bolagsengagemang


Mer om Raymond


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 208 dagar)

Födelsedag

19 december (en lördag om 157 dagar)

Födelsedatum

1989-12-19 (en tisdag för 13 357 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 157 dagar (en onsdag)

Raymond Olsson är en man på 36 år som bor på Brotorp Gärdstorp 1 A i Fjugesta. Raymonds bostad är ett lantbruk på 40 kvm . Där har han bott i 4 år och 165 dagar sedan han flyttade in den 31 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Raymonds postnummer, 716 93, är medelinkomsten 367 786 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,93 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Raymond och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lekeberg där Raymond ingår. Raymonds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Raymond bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Raymonds nästa födelsedag fyller han 37 år. Den inträffar om 157 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 157 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 159 dagar.

Raymond har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Raymond i Sverige Raymond Ong-A-Kwie i Uddevalla, Raymond Ahlgren i Stockholm och Raymond Johansson Koski i Gällivare.

Informationen om Raymond kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Raymond Olsson