7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-24

Anwar Altajer

Årsinkomst: Kolla Anwars lön anonymt

Personnummer: 19900112- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 12 januari 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Anwar Altajer

Förnamn: Anwar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Altajer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-01-01

Gatuadress: Rökullagatan 2 A lgh 1212

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 12 från vänster

Postnummer: 254 58

Postort: Helsingborg

Distrikt: Filborna

Församling: Helsingborgs Gustav Adolfs församling (128302)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Anwar Altajer är 36 år och bosatt på Rökullagatan 2 A lgh 1212 i Helsingborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 4 år och 174 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Anwar Altajer?

Vad tjänar Anwar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Anwars
Kreditstatus?

Nyfiken på Anwars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rökullagatan 2 A lgh 1212

Latitud: 56.065439   |   Longitud: 12.725157

Registrerat på adressen


Rökullagatan 2 A lgh 1212
254 58 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Anwar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Anwar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Anwars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 61 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Anwar har inga bolagsengagemang


Mer om Anwar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 163 dagar)

Födelsedag

12 januari (en tisdag om 202 dagar)

Födelsedatum

1990-01-12 (en fredag för 13 312 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 202 dagar (en lördag)

Anwar Altajer är 36 år och bosatt på Rökullagatan 2 A lgh 1212 i Helsingborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 61 kvm . Där har han bott i 4 år och 174 dagar sedan han flyttade in den 1 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 254 58, är medelinkomsten 255 360 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,77 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Anwar ingår. Anwars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 233.

Anwar bor tillsammans med Mohammad Aldebbyat. Han har bott på Rökullagatan 2 A lgh 1212 i totalt 3 år och 148 dagar sedan han först registrerades på adressen den 27 januari 2023. Han är gift med Hashar Boushra.

Anwar fyller 37 år om 202 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 3 år och 202 dagar (en lördag).

Anwar har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anwar i Sverige Anwar Hamid i Solna, Anwar Samuelsson i Söderköping och Anwar Al-Saleh i Arlöv.

Informationen om Anwar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Anwar Altajer