7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Willy Herrera

Årsinkomst: Kolla Willys lön anonymt

Personnummer: 19900201- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 1 februari 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Willy Herrera

Förnamn: Willy

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Herrera

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-12-11

Gatuadress: Kistavägen 15

Postnummer: 192 67

Postort: Sollentuna

Distrikt: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Willy Herrera är 36 år och bosatt på Kistavägen 15 i Sollentuna. Han bor i en villa på 125 kvm . Där har han bott i 5 år och 218 dagar sedan han flyttade in den 11 december 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Willy Herrera?

Vad tjänar Willy?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Willys
Kreditstatus?

Nyfiken på Willys Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kistavägen 15

Latitud: 59.456968   |   Longitud: 17.914038

Registrerat på adressen


Kistavägen 15
192 67 Sollentuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Willy kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Willy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Willys bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1951

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Willy har inga bolagsengagemang


Mer om Willy


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 166 dagar)

Födelsedag

01 februari (en måndag om 199 dagar)

Födelsedatum

1990-02-01 (en torsdag för 13 315 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 199 dagar (en fredag)

Willy Herrera är 36 år och bosatt på Kistavägen 15 i Sollentuna. Han bor i en villa på 125 kvm . Där har han bott i 5 år och 218 dagar sedan han flyttade in den 11 december 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 192 67, är medelinkomsten 580 935 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,27 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Willy ingår. Willys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 138.

Willy bor tillsammans med 2 personer: Sofia Katharina Herrera , Ludwig Lundstedt . Han är gift med Sofia Katharina Herrera .

Willy fyller 37 år om 199 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 3 år och 199 dagar (en fredag).

Willy har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Willy i Sverige Willy Björkman i Strängnäs, Willy Viklund i Boliden och Willy Thor i Alnö.

Informationen om Willy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Willy Herrera