7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Karl Henrik Thuresson
Årsinkomst: Kolla Henriks lön anonymt
Personnummer: 19900210-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 10 februari 1990
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 19 januari
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Karl Henrik Thuresson
Förnamn: Karl Henrik
Tilltalsnamn: Henrik
Efternamn: Thuresson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-04-05
Gatuadress: Nils Kaggs gata 47 C
Postnummer: 254 54
Postort: Helsingborg
Distrikt: Helsingborgs Maria
Församling: Helsingborgs Maria församling (128301)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Henrik
Henrik Thuresson är en man på 36 år som bor på Nils Kaggs gata 47 C i Helsingborg. Henriks bostad är ett radhus på 112 kvm . Där har han bott i 4 år och 91 dagar sedan han flyttade in den 5 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Henrik
Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nils Kaggs gata 47 C
Registrerat på adressen
254 54 Helsingborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Josefin Charlotte Witlock (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Josefin Charlotte Witlock (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Henrik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Henriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 112 kvm
Byggår: 1983
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Verklig Huvudman | 100% |
Mer om Henrik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 145 dagar)
Födelsedag
10 februari (en onsdag om 220 dagar)
Födelsedatum
1990-02-10 (en lördag för 13 294 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 220 dagar (en söndag)
Henrik Thuresson är en man på 36 år som bor på Nils Kaggs gata 47 C i Helsingborg. Henriks bostad är ett radhus på 112 kvm . Där har han bott i 4 år och 91 dagar sedan han flyttade in den 5 april 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Henriks postnummer, 254 54, är medelinkomsten 385 580 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Henrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Henrik ingår. Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 227.
Henrik bor tillsammans med Josefin Witlock. Hon är en 33 årig kvinna som flyttade in den 24 september 2025 och har bott där totalt 284 dagar. Han är inte gift.
På Henriks nästa födelsedag fyller han 37 år. Den inträffar om 220 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 220 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 198 dagar.
Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.
Henrik har 1 bolagsengagemang (
SAMFÄLLIGHETSFÖRENINGEN SKOGSBRYNET SÖDRA
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Henrik Dahlin i Örebro och Henrik Fransson i Borås.
Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Henrik Thuresson
Var bor Henrik?
Hur gammal är Henrik?
Henrik Thuresson är 36 år gammal och föddes den 10 februari 1990. Han fyller 37 år den 10 februari.
Har Henrik några bolagsengagemang?
Henrik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat SAMFÄLLIGHETSFÖRENINGEN SKOGSBRYNET SÖDRA . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Henrik några fordon?
Är Henrik gift?
Henrik är inte gift.
Vilket telefonnummer har Henrik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Henrik.
Vilket stjärntecken har Henrik?
Henrik har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Henrik folkbokförd?
Henrik Thuresson är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Henrik?
Henrik Thuresson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Henrik?
Henrik Thuresson tillhör Helsingborgs Maria församling.