7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Haider Majed Radhi Al-Hadad

Årsinkomst: Kolla Haiders lön anonymt

Personnummer: 19900219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 19 februari 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Haider Majed Radhi Al-Hadad

Förnamn: Haider Majed Radhi

Tilltalsnamn: Haider

Efternamn: Al-Hadad

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-12

Gatuadress: Fanjunkargatan 7

Postnummer: 212 33

Postort: Malmö

Distrikt: Husie

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Haider

Haider Al-Hadad är en man på 36 år som bor på Fanjunkargatan 7 i Malmö. Haiders bostad är ett kedjehus på 193 kvm . Där har han bott i 189 dagar sedan han flyttade in den 12 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Haider

Informationen om Haider kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Haider Al-Hadad?

Vad tjänar Haider?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Haiders
Kreditstatus?

Nyfiken på Haiders Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fanjunkargatan 7

Latitud: 55.581836   |   Longitud: 13.074452

Registrerat på adressen


Fanjunkargatan 7
212 33 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Haider kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Haider hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Haiders bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 193 kvm

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Haider har inga bolagsengagemang


Mer om Haider


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 151 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 214 dagar)

Födelsedatum

1990-02-19 (en måndag för 13 300 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 214 dagar (en tisdag)

Haider Al-Hadad är en man på 36 år som bor på Fanjunkargatan 7 i Malmö. Haiders bostad är ett kedjehus på 193 kvm . Där har han bott i 189 dagar sedan han flyttade in den 12 januari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Haiders postnummer, 212 33, är medelinkomsten 341 017 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,05 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Haider och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Haider ingår. Haiders lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 198.

Haider bor tillsammans med 3 personer: Zainab Al-Anbari , Azhar Al-Hadad , Majed Al-Hadad . Han är inte gift.

På Haiders nästa födelsedag fyller han 37 år. Den inträffar om 214 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 214 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 165 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Haider har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Haider i Sverige Haider Zaidi i Huddinge, Haider Al Jadiri i Malmö och Haider Al-Haideri i Lidköping.

Informationen om Haider kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Haider Al-Hadad