7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-17

Husam Al Hamidi

Årsinkomst: Kolla Husams lön anonymt

Personnummer: 19900301- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 1 mars 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Husam Al Hamidi

Förnamn: Husam

Tilltalsnamn: Husam

Efternamn: Al Hamidi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2021-08-26

Gatuadress: Snödroppsgatan 82 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 215 27

Postort: Malmö

Distrikt: Kulladal

Församling: Hyllie församling (128016)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Husam

Husam Al Hamidi är 36 år och bosatt på Snödroppsgatan 82 lgh 1002 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 4 år och 295 dagar sedan han flyttade in den 26 augusti 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Husam

Informationen om Husam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Husam Al Hamidi?

Vad tjänar Husam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Husams
Kreditstatus?

Nyfiken på Husams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Snödroppsgatan 82 lgh 1002

Latitud: 55.571126   |   Longitud: 12.982230

Registrerat på adressen


Snödroppsgatan 82 lgh 1002
215 27 Malmö

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Husse Transport AB Status Aktiv
Ansvarig Husam Al Hamidi (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Husam Al Hamidi (Styrelseledamot) Kolla lön direkt
Al Hamidi, Husam Status Aktiv
Ansvarig Husam Al Hamidi (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Husam Al Hamidi (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Husam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Husam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Husams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Husse Transport AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100%
Al Hamidi, Husam Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Husam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 108 dagar)

Födelsedag

01 mars (en måndag om 257 dagar)

Födelsedatum

1990-03-01 (en torsdag för 13 257 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 257 dagar (en fredag)

Husam Al Hamidi är 36 år och bosatt på Snödroppsgatan 82 lgh 1002 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Där har han bott i 4 år och 295 dagar sedan han flyttade in den 26 augusti 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 215 27, är medelinkomsten 164 778 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,03 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Husam ingår. Husams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Husam bor tillsammans med Noor Mahdi Saleh Saleh. Hon har bott på Snödroppsgatan 82 lgh 1002 i totalt 359 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 23 juni 2025. Han är inte gift.

Husam fyller 37 år om 257 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 198 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 3 år och 257 dagar (en fredag).

Husam har 2 bolagsengagemang ( Husse Transport AB och Al Hamidi, Husam ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Husam i Sverige Husam Akherati i Danderyd, Husam Mawlawi i Bålsta och Husam Jawad i Hässelby.

Informationen om Husam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Husam Al Hamidi