7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Ameer Mohsin Ashour

Årsinkomst: Kolla Ameers lön anonymt

Personnummer: 19900327- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 27 mars 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ameer Mohsin Ashour

Förnamn: Ameer Mohsin

Tilltalsnamn: Ameer

Efternamn: Ashour

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-02-24

Gatuadress: Köpenhamnsvägen 9 C lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 217 43

Postort: Malmö

Distrikt: Slottsstaden

Församling: Malmö S:t Petri församling (128002)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ameer

Ameer Ashour är 36 år gammal och bor på Köpenhamnsvägen 9 C lgh 1203 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 63 kvm . Där har han bott i 1 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 24 februari 2025. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Ameer

Informationen om Ameer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ameer Ashour?

Vad tjänar Ameer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ameers
Kreditstatus?

Nyfiken på Ameers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Köpenhamnsvägen 9 C lgh 1203

Latitud: 55.593853   |   Longitud: 12.982476

Registrerat på adressen


Köpenhamnsvägen 9 C lgh 1203
217 43 Malmö

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
MIGRATING BIRDS Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv
Mohamad, Sahab Status Aktiv
Ansvarig Sahab Mohamad (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Sahab Mohamad (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SHIH-POO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-03-15 (6 år) Ägare Ameer Ashour Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-03-15 (6 år) Ameer Ashour Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ameer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ameer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ameers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 63 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1954

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ameer har inga bolagsengagemang


Mer om Ameer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 110 dagar)

Födelsedag

27 mars (en lördag om 255 dagar)

Födelsedatum

1990-03-27 (en tisdag för 13 259 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 255 dagar (en onsdag)

Ameer Ashour är 36 år gammal och bor på Köpenhamnsvägen 9 C lgh 1203 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 63 kvm . Där har han bott i 1 år och 141 dagar sedan han flyttade in den 24 februari 2025. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 217 43, som är Ameers bostadsområde, är medelinkomsten 305 380 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,48 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Ameers ingår. Ameers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 216.

Ameer delar bostaden med Sahab Mohamad, en 43 årig kvinna. Hon flyttade in den 25 oktober 2017 och har bott där totalt 8 år och 263 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Ameer är ägare till. Ameer är inte gift.

Ameer har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 255 dagar då han fyller 37 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 255 dagar (en onsdag).

Ameer har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ameer i Sverige Ameer Ghosheh i Kristianstad, Ameer Issa i Järfälla och Ameer Abdullah i Enhörna.

Informationen om Ameer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ameer Ashour