7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Carl Gustav Erik Svanberg

Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt

Personnummer: 19900329- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 29 mars 1990

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 6 juni

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Carl Gustav Erik Svanberg

Förnamn: Carl Gustav Erik

Tilltalsnamn: Carl

Efternamn: Svanberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-01-10

Gatuadress: Finnarps gård 1

Postnummer: 573 99

Postort: Tranås

Distrikt: Trehörna

Församling: Ödeshögs församling (050902)

Kommun: Ödeshög (0509)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Carl

Carl Svanberg är en man på 36 år som bor på Finnarps gård 1 i Tranås. Där har han bott i 3 år och 168 dagar sedan han flyttade in den 10 januari 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Carl Svanberg?

Vad tjänar Carl?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Carls
Kreditstatus?

Nyfiken på Carls Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Finnarps gård 1

Latitud: 58.145778   |   Longitud: 14.914387

Registrerat på adressen


Finnarps gård 1
573 99 Tranås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Carl kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Carl har inga bolagsengagemang


Mer om Carl


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 90 dagar)

Födelsedag

29 mars (en måndag om 275 dagar)

Födelsedatum

1990-03-29 (en torsdag för 13 239 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 275 dagar (en fredag)

Carl Svanberg är en man på 36 år som bor på Finnarps gård 1 i Tranås. Där har han bott i 3 år och 168 dagar sedan han flyttade in den 10 januari 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Carls postnummer, 573 99, är medelinkomsten 405 888 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ödeshög där Carl ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Carl bor tillsammans med Karolina Johansson. Hon är en 35 årig kvinna som flyttade in den 14 december 2011 och har bott där totalt 14 år och 195 dagar. Han är inte gift.

På Carls nästa födelsedag fyller han 37 år. Den inträffar om 275 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 275 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 344 dagar.

Namnet Gustav är 'Svenskt namn, eg. en skriftspråklig form av fornsvenska Götstaf (se Gösta)'.

Carl har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.

Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Carl Svanberg