7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Shreyas Chandrakant Malpure
Årsinkomst: Kolla Shreyas Chandrakants lön anonymt
Personnummer: 19900417-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 17 april 1990
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Shreyas Chandrakant Malpure
Förnamn: Shreyas Chandrakant
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Malpure
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-02-01
Gatuadress: Nyköpingsvägen 34 B lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 151 32
Postort: Södertälje
Distrikt: Södertälje
Församling: Södertälje församling (018101)
Kommun: Södertälje (0181)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Shreyas Chandrakant Malpure är 36 år gammal och bor på Nyköpingsvägen 34 B lgh 1202 i Södertälje. Där har han bott i 1 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2025. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Nyköpingsvägen 34 B lgh 1202
Registrerat på adressen
151 32 Södertälje
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Shreyas Chandrakant kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Shreyas Chandrakant hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Shreyas Chandrakant har inga bolagsengagemang
Mer om Shreyas Chandrakant
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 103 dagar)
Födelsedag
17 april (en lördag om 262 dagar)
Födelsedatum
1990-04-17 (en tisdag för 13 252 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 262 dagar (en onsdag)
Shreyas Chandrakant Malpure är 36 år gammal och bor på Nyköpingsvägen 34 B lgh 1202 i Södertälje. Där har han bott i 1 år och 178 dagar sedan han flyttade in den 1 februari 2025. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 151 32, som är Shreyas Chandrakants bostadsområde, är medelinkomsten 347 638 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,63 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Shreyas Chandrakants ingår. Shreyas Chandrakants lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Shreyas Chandrakant delar bostaden med Priyanka Shreyas Malpure, en 34 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 februari 2025 och har bott där totalt 1 år och 178 dagar. Shreyas Chandrakant är gift med Priyanka Shreyas Malpure .
Shreyas Chandrakant har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 262 dagar då han fyller 37 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 262 dagar (en onsdag).
Shreyas Chandrakant har inga bolagsengagemang.
Informationen om Shreyas Chandrakant kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Shreyas Chandrakant Malpure
Var bor Shreyas Chandrakant?
Hur gammal är Shreyas Chandrakant?
Shreyas Chandrakant Malpure är 36 år gammal och föddes den 17 april 1990. Han fyller 37 år den 17 april.
Har Shreyas Chandrakant några bolagsengagemang?
Shreyas Chandrakant har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Shreyas Chandrakant några fordon?
Är Shreyas Chandrakant gift?
Shreyas Chandrakant är gift med Priyanka Shreyas Malpure.
Vilket telefonnummer har Shreyas Chandrakant?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Shreyas Chandrakant.
Vilket stjärntecken har Shreyas Chandrakant?
Shreyas Chandrakant har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Shreyas Chandrakant folkbokförd?
Shreyas Chandrakant Malpure är folkbokförd i Södertälje kommun.
Vilket län tillhör Shreyas Chandrakant?
Shreyas Chandrakant Malpure tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Shreyas Chandrakant?
Shreyas Chandrakant Malpure tillhör Södertälje församling.