7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Nils Linus Engström
Årsinkomst: Kolla Nils Linus lön anonymt
Personnummer: 19900506-
Ålder: 36 år
Födelsedag: 6 maj 1990
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 8 oktober
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Nils Linus Engström
Förnamn: Nils Linus
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Engström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-03-06
Gatuadress: Skärgårdsvägen 262 A lgh 1306
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 139 31
Postort: Värmdö
Distrikt: Värmdö
Församling: Värmdö församling (012001)
Kommun: Värmdö (0120)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Nils Linus Engström är en 36 årig man bosatt i Värmdö kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har han bott i sammanlagt 10 år och 145 dagar sedan 6 mars 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skärgårdsvägen 262 A lgh 1306
Registrerat på adressen
139 31 Värmdö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Nils Linus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Nils Linus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Nils Linus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 56 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Nils Linus har inga bolagsengagemang
Mer om Nils Linus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
36 år (och 84 dagar)
Födelsedag
06 maj (en torsdag om 281 dagar)
Födelsedatum
1990-05-06 (en söndag för 13 233 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 3 år och 281 dagar (en måndag)
Nils Linus Engström är en 36 årig man bosatt i Värmdö kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 56 kvm . Där har han bott i sammanlagt 10 år och 145 dagar sedan 6 mars 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Nils Linus bostadsområde, på postnummer 139 31, har 12,24 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 295 003 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Värmdö där Nils Linus ingår. Nils Linus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.
Nils Linus bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Vill du fira Nils Linus födelsedag ska du gratulera honom om 281 dagar då han fyller 37 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 71 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 40 år om 3 år och 281 dagar (en måndag).
Namnet Nils är 'Svensk form av Nikolaus'.
Nils Linus har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Nils Linus i Sverige det senaste kvartalet är Linus Wahlgren i Stockholm, Nils Posse i Växjö och Nils Tham i Stockholm.
Informationen om Nils Linus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nils Linus Engström
Var bor Nils Linus?
Hur gammal är Nils Linus?
Nils Linus Engström är 36 år gammal och föddes den 6 maj 1990. Han fyller 37 år den 6 maj.
Har Nils Linus några bolagsengagemang?
Nils Linus har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Nils Linus några fordon?
Är Nils Linus gift?
Nils Linus är inte gift.
Vilket telefonnummer har Nils Linus?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nils Linus.
Vilket stjärntecken har Nils Linus?
Nils Linus har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Nils Linus folkbokförd?
Nils Linus Engström är folkbokförd i Värmdö kommun.
Vilket län tillhör Nils Linus?
Nils Linus Engström tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Nils Linus?
Nils Linus Engström tillhör Värmdö församling.