7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Toni Sebastian Jämsä

Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt

Personnummer: 19900511- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 11 maj 1990

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Toni Sebastian Jämsä

Förnamn: Toni Sebastian

Tilltalsnamn: Sebastian

Efternamn: Jämsä

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-10-29

Gatuadress: Ugglestigen 5

Postnummer: 695 31

Postort: Laxå

Distrikt: Ramundeboda

Församling: Ramundeboda församling (186001)

Kommun: Laxå (1860)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sebastian

Sebastian Jämsä är 36 år och bosatt på Ugglestigen 5 i Laxå. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i 6 år och 248 dagar sedan han flyttade in den 29 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sebastian Jämsä?

Vad tjänar Sebastian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sebastians
Kreditstatus?

Nyfiken på Sebastians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ugglestigen 5

Latitud: 58.981236   |   Longitud: 14.616084

Registrerat på adressen


Ugglestigen 5
695 31 Laxå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sebastian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sebastians bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sebastian har inga bolagsengagemang


Mer om Sebastian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 54 dagar)

Födelsedag

11 maj (en tisdag om 311 dagar)

Födelsedatum

1990-05-11 (en fredag för 13 203 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 311 dagar (en lördag)

Sebastian Jämsä är 36 år och bosatt på Ugglestigen 5 i Laxå. Han bor i en villa på 108 kvm . Där har han bott i 6 år och 248 dagar sedan han flyttade in den 29 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 695 31, är medelinkomsten 337 984 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,26 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Laxå där Sebastian ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Sebastian bor tillsammans med Caisa Jämsä. Hon har bott på Ugglestigen 5 i totalt 6 år och 248 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 29 oktober 2019. Han är gift med Caisa Jämsä .

Sebastian fyller 37 år om 311 dagar och har namnsdag om 200 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 3 år och 311 dagar (en lördag).

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Sebastian har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sebastian Jämsä