7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Agon Abazi

Årsinkomst: Kolla Agons lön anonymt

Personnummer: 19900513- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 36 år

Födelsedag: 13 maj 1990

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Agon Abazi

Förnamn: Agon

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abazi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-06-10

Gatuadress: Albinsrogatan 41 lgh 1403

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 214 67

Postort: Malmö

Distrikt: Eriksfält

Församling: Hyllie församling (128016)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Agon Abazi är en 36 årig man och bosatt på Albinsrogatan 41 lgh 1403 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 108 kvm . Han flyttade in på adressen den 10 juni 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 33 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Agon Abazi?

Vad tjänar Agon?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Agons
Kreditstatus?

Nyfiken på Agons Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Albinsrogatan 41 lgh 1403

Latitud: 55.580805   |   Longitud: 12.995796

Registrerat på adressen


Albinsrogatan 41 lgh 1403
214 67 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Agon kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Agon hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Agons bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 108 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Agon har inga bolagsengagemang


Mer om Agon


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

36 år (och 61 dagar)

Födelsedag

13 maj (en torsdag om 304 dagar)

Födelsedatum

1990-05-13 (en söndag för 13 210 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 3 år och 304 dagar (en måndag)

Agon Abazi är en 36 årig man och bosatt på Albinsrogatan 41 lgh 1403 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 108 kvm . Han flyttade in på adressen den 10 juni 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 33 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Agons bostadsområde, på postnummer 214 67, är 358 586 kr per år och 1,15 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Agons ingår. Agons lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 417.

Förutom Agon bor också Eldina Loshaj Abazi på adressen. Där har hon bott i 2 år och 20 dagar sedan hon först registrerades där den 23 juni 2024. Agon är gift med Eldina Loshaj Abazi .

Agons nästa födelsedag är om 304 dagar då han fyller 37 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 172 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 3 år och 304 dagar (en måndag).

Agon har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Agon i Sverige Agon Gashi i Borås, Agon Kasumi i Västra Frölunda och Agon Recaj i Ängelholm.

Informationen om Agon kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Agon Abazi